На Тернопільщині високі чини залишають Партію регіонів

На Тернопільщині Партія регіонів  починає втрачати людей. З неї починають масово виходити свідомі люди. Так сьогодні заяву на на звільнення і на вихід з партії написав заступник голови Збаразької райради Липка Василь Іванович. Про це повідомляє Роман Напованець.

 

Нагадаємо, 3 грудня минулого року   на позачерговій двадцять сьомій сесії  Теребовлянської  районної ради  було оголошено про те, що на ім’я районної ради Василея Попка поступили заяви від  депутатів районної ради Зелінської С.М., яка склала з себе повноваження голови фракції Партії регіонів, Дзюбана Ю.І., Никеруя С.С.,       Майовського П.С., Трояна С.М., Турчиняка В.Д., Грода С.М., Войнаровського Р.В., Михайлюка М.В.,  які оголосили про свій вихід з фракції Партії Регіонів, – повідомляє прес-служба Теребовлянської районної ради.

5 грудня на сесії Зборівської районної ради заступник голови районної ради Борисюк Ярослав привселюдно засудив політику Партій регіонів і вийшов з фракції та партії.

20 грудня перестала існувати фракція Партії регіонів у Зборівській районній раді. Таким чином у фракції Партії регіонів Зборівської районної ради залишилось лише 4 депутати, а для утворення фракції потрібно найменше 5. Фракція перестала існувати.

В кінці грудня під час сесійного засідання Чортківської районної ради було оголошено про саморозпуск фракції Партії регіонів.  Розпуск відбувся  у зв’язку з добровільним виходом з фракції та партії  двох  депутатів. Оскільки, бажаючих поповнити лави  фракції провладної партії не знайшлося, а вона не може складатися лише з трьох депутатів, фракції ПР у Чортківській районній раді більше немає.

-1 thoughts on “На Тернопільщині високі чини залишають Партію регіонів

 • 11:20 | 24 січня, 2014 at 11:20
  Permalink

  Дякуємо!

  всі чесні міліціонери, судді – приєднуйтесь

 • 12:13 | 24 січня, 2014 at 12:13
  Permalink

  Друже, чесних ментів(сміття) небуває в природі, як і суддів. Це вороги Українського народу і вони будуть слідуючі ….

 • 12:21 | 24 січня, 2014 at 12:21
  Permalink

  СТОП! Як це масово зрікаються – а кого ж потім вішати?!
  А якщо серйозно, то для чого залишати лави партії, що прививела Вас до влади. Беріть, тепер, і від імені тої ж самої ПР засуджуйте дії Президента. Хоч якось виправдаєте свої помилки. А то то сьогодні добре буду ПРом, зле, буду героєм – вийду (на камеру, на публіку…) з партії. Якось дуже легко все з рук сходить.

 • 17:51 | 24 січня, 2014 at 17:51
  Permalink

  Ці “люди” вмонтували в голови підшипники для прокрутки лейблів. Як казав один мій знайомий – я там де життя. У підсумку – це гниди на тілі народу.

 • 18:02 | 24 січня, 2014 at 18:02
  Permalink

  а Заліщики далі сидять під каблуком у Барчука і хоть би пікнули

 • 01:36 | 25 січня, 2014 at 01:36
  Permalink

  А де ж вони були раніше ? Чому не засуджують вчинків такого Олійника чи Царьова ? Ні , вони тікають як щурі з потопаючого корабля. Та і це добре ,бо їх вихід показує Януку що він незабаром залишиться сам , бо Клюєв втече до Англії ,Азіров до Австрії ітд.

Comments are closed.