У Тернополі запроваджена схема геноциду територій?

Чому мовчать патріоти – демократи?

Шановні колеги, хочу висловити свою думку стосовно поведінки наших патріотичних сил тернопілля на події яки розгортаються у Тернополі та області.
Фактично запроваджена схема геноциду територій.
Зміни до Генерального плану м. Тернополя передбачають забудувати ще кілько десятків гектарів парків та решта зелених насаджень.
З Київа пхають ідею будівництва 6 гідроелектростанцій на перлині нашого краю Дністрі. Що практично знищить саму річку, усе живе у ній (десятки видів червонокнижних рослин, тварин), Національний парк «Дністровський каньйон». Річка перестане бути джерелом питного водопостачання. Затопиться більше 4 тис. га. найкращої землі.
Ні одна з прогресивних політичних сил (Самопоміч, Громадянська позиція, БПП, БЮТ.) досі ні висловила свою позицію спротиву цій агресії на жителів краю.
Це стосується усіх депутатів Верховної ради України від Тернпілля.
Яки питання можуть бути більш важливі, ніж збереження рідного краю, ніж загроза нищення життєвого простору десятків тисяч людей.
Що це – байдужість, зрада людей за раді корупції, духовна тупість, заляканість, важко зрозуміти. Але є факт що здійснюється замах на життеві інтереси людей, їх здоров’я.
Це чергове випробування для громади міста та області. Дамо ми себе винищити чи в решті решт почнемо відстоювати свої інтереси
хоча би за раді дітей і онуків.

Голова Громадської організації
«ЕКОАЛЬЯНС» О. ФІЛЬ

Коментарі вимкнені.