На Тернопільщині заяви подали 2500 АТОвців

Землевпорядники області спільно з органами місцевого самоврядування Тернопілля опрацювали 2 095 звернень учасників АТО щодо виділення їм земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво, ведення індивідуального садівництва та ведення особистого селянського господарства.

Всього в області від учасників АТО надійшло 2 506 звернень щодо виділення земельних ділянок. З них 1 382 заяв написали до Головного управління та 1 124 – до органів місцевого самоврядування.

Із загальної кількості заяв уже 2095 учасників АТО отримали накази про надання дозволів площею 567 га. У власності учасників АТО є вже 657 земельних ділянок площею 107 га.

Фахівці землевпорядної служби області спільно з органами місцевого самоврядування сформували перелік земельних масивів, які можуть бути надані для передачі у власність учасникам АТО та їх сім’ям. Альбом –атлас розміщений на сайті у розділі «Для учасників АТО» в розрізі районів http://terland.gov.ua/1329.

Зокрема, площі зарезервовані для учасників АТО збільшені на більше 400 га та на 42 масиви. На сьогодні зарезервовано 1,9 тис. гектарів на 205 масивах. Найбільше площ запропоновані у Зборівському, Бучацькому та Борщівському районах.

Коментарі вимкнені.