На Тернопільщині – жахливе кровне вбивство

Повідомлення про раптову смерть рідної сестри надійшло до теребовлянських правоохоронців від 43-річного родича. Проте після проведення судово-медичної експертизи чоловікові довелося змінити свідчення – зізнатися у причетності до насильницької смерті рідної людини.

Шістнадцятого вересня – рівно через добу після смерті 48-річної жительки Теребовлі – у кабінеті оперативників протокол усної заяви щодо зізнання у вчиненні злочину писав брат загиблої. Ще вчора він переконував правоохоронців у тому, що його сестра раптово померла, а синці та садна на її обличчі та волосяній частині голови – це результат падіння зі сходів, адже жінка з дитинства хворіла церебральним паралічем. Проте висновки судово-медичної експертизи засвідчили не раптовість, а насильницький характер смерті.

Заступник начальника теребовлянської міліції Степан Яворський розповідає, що підозри про насильницьку смерть загиблої виникли в правоохоронців ще під час огляду місця події. Судмедексперт лише підтвердив припущення міліціонерів, вказавши у висновку, що «смерть наступила внаслідок механічної асфіксії (удушення, закриття отворів рота і носа м’якими предметами)».

Зі свідчень підозрюваного, конфлікт між ним та сестрою виник вночі. Хвора своїми стогонами заважала йому відпочивати. Тоді він вирішив втихомирити її. Як розповідає, схопив руками за шию та вдарив до бильця ліжка. Жінка втратила свідомість і впала обличчям на подушку. У такому положенні й залишив нещасну та пішов спати. Вранці, помітивши, що сестра лежить нерухомо, відвернув її. Та остання була мертвою.

Зрозумівши, що накоїв, чоловік й спланував сценарій «раптової смерті». Здавалося б, все логічно – падіння зі сходів, важка недуга. Проте придуману собі роль брата, котрий втратив найріднішу людину, міліціонери допомогли змінити на істинну – підозрюваного у вчиненні важкого злочину.

Зловмисника затримали згідно статті 208 КПК. Йому висунуто обвинувачення у порушенні статті 115(ч.1) Кримінального кодексу. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

Коментарі вимкнені.