На Тернопільщині з’явився знак Спасіння з Неба (фото)

Диво в селі Горошова.  Образ Спасителя на перетині церковного хреста побачила вчора парафіянка місцевого храму у селі Горошова Борщівського району. Коли жінка розповіла про це іншим, люди спочатку не повірили. Але згодом переконалися – на хресті й дійсно видніється відбиток Ісуса Христа.

Місцеві впевнені, що це чудо і образ Сина Божого несе в собі якийсь прихований духовний зміст. Можливо, це особливий знак в особливий час, адже зараз Великий піст, а знак на хресті з’явився у Хрестопоклонну неділю.

А тим часом про диво в Горошові вже дізналися у сусідніх селах – люди їдуть сюди, аби на власні очі пересвідчитись у тому, що це правда.

Вчора у селі була Хресна хода, тож обличчя Ісуса на дерев’яному хресті побачили сотні людей, котрі взяли участь у поході.

З початку Великого посту це не вперше, коли чудотворні образи з`являються в найнесподіваніших місцях. Аналогічні випадки були на Франківщині і на Рівненщині. Церква обережно ставиться до таких явищ.

Однак, самі віряни схильні бачити в цьому різні знаки з Неба і трактують їх по-своєму. І, як знаки спасіння, і як знаки застороги.

Comments are closed.