На Тернопільщину повертаються кримінальні 90-ті?

19 листопада відбулася зустріч представників кременецьких шкіл із головою РДА Ткачуком В.А. на рахунок зменшення на 10% заробітної плати. Я розумію, що тепер влада може щось там доказувати про доплати, демонструвати постанови КМ, наводити докази що це компенсується за рахунок індексації (хоча її і так треба платити). Все це байки: влада дозволяє собі не виконувати зобов’язання перед своїми громадянами, створивши лаз у законодавстві. Аргумент один: немає грошей у бюджеті.
Таким чином:
1. Влада (якось все одно – місцева, центральна) в черговий раз обкрадає своїх громадян.
2. Влада сама провокує соціальні виступи. Причому свою бездіяльність і жадібність виправдовує просто – «АТО». А хто потім волає до своїх громадян – РЯТУЙТЕ!?
3. У даному випадку треба дивитися у перспективі: покірно сприймемо зараз – те будемо мати і на цілий наступний рік. Ви ж знаєте: ціну підняли – вона уже не впаде. У даному випадку те ж саме, тільки в обернену сторону.
4. Згадаймо 90-ті. Все починалося так само: криза, потерпіть. Закінчилося – зарплата раз у півроку, загроза страйку перед 1 вересням і т.д. Я не хочу повертатися у ті часи.
5. Де взяти гроші? Маленький приклад. З середини вересня відкрито кримінальне провадження по організації «антимайдану» кременецькою владою. Лише на минулому тижні слідчі спромоглися «розродитися» клопотанням до суду з проханням провести перевірку на рахунок фінансових махінації щодо фінансування з державних коштів поїздок на «антимайдан». Причому клопотали про перевірку на середину грудня. Суд надав дозвіл провести перевірку вже і то протягом місяця. Телефонний дзвінок у відповідь: а навіщо нам уже і так довго? Хтось тверезомислячий це пояснить? Одним словом, все робиться щоб зачистити та підчистити. Щось змінилося?
Звичайно, найдеться маса людей які заявлять: війна, а вони за зарплату плачуть. Хотів би зауважити, що подібну ситуацію переживала України практично сто років тому, у період 1917-1920 рр. Саме відсутність будь-яких соціально-економічних реформ зі сторони українських урядів і призвело до зневіри зі сторони населення, його апатії, вкоріненню анархії. Закінчилося все, в умовах війни з Росією, крахом державності. І тому перед тим, як робити закид громадянам, які прагнуть відстояти свої права, варто подумати, а хто ж у такій ситуації «рука Москви».
P.S. До всіх: говоріть у колективах, спілкуйтесь у колективах, домовляйтеся у колективах. 24 ЛИСТОПАДА О 15.00 ЗБИРАЄМОСЯ НА ЗАХИСТ СВОЇХ ПРАВ БІЛЯ ПРИМІЩЕННЯ АДМІНІСТРАЦІЇ.

Народна рада

Коментарі вимкнені.