На Тернопільщині двоє хлопців відлупцювали чоловіка

17-річні хлопці проживають у селі Мишківці на Збаражчині, навчаються у селищі Вишнівець. Товариші вже потрапляли в поле зору правоохоронців за адмінпроступки. Одного з неповнолітніх виховує старенька бабуся, іншого мачуха.

До обласного центру парубки приїхали у пошуках пригод. І таки знайшли їх. Вже на залізничному вокзалі у хлопців виник конфлікт з мешканцем села Довжанка. Хлопці стали доводити чоловіку свою правоту кулаками. Добряче відлупцювавши потерпілого, подалися гуляти нічним містом, і натрапили на чергову жертву. Помітили хлопця, який саме розмовляв по телефону і вирішили привласнити дорого вартісну мобілку. З погрозами вирвали телефон з рук власника і втекли.

Однак уникнути відповідальності парубкам не вдалося. Поліцейські розшукали злочинний дует та вилучили крадене. За фактом грабежу відкрито кримінальне провадження. Щодо хуліганських дій забіяк, то зважаючи на тяжкі ушкодження побитого мешканця району, дії обох неповнолітніх можуть бути перекваліфіковані, як нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Коментарі вимкнені.