На Тернопільщині сьогодні — столичний владний десант: Віталій Кличко відкрив у Тернополі День Діалогу з владою

Фото Ігоря Гірчака.

Сьогодні у Тернополі розпочалося засідання Правління Асоціації міст України, яке відкрив Київський міський голова Віталій Кличко. Орієнтовно через годину до заходу приєднається і Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

День Діалогу з владою – це традиційний щорічний захід, що є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

Серед учасників, яких очікується близько 400, – голови громад-членів АМУ, народні депутати України, міністри, представники урядових структур та парламенту, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища.

В рамках заходу відбудеться урочиста церемонія підписання Меморандуму про наміри та взаєморозуміння між Асоціацією міст України та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Цьогорічний День Діалогу буде присвячено обговоренню результатів та викликів реформи місцевого самоврядування, бюджетного забезпечення територіальних громад, впровадження секторальних реформ, а також законодавчого забезпечення житлово-комунального господарства та містобудування.

Коментарі вимкнені.