На Тернопільщині відбувся спортивний захід, який чекали цілий рік

dsc_5485Кращі спортивні команди області протистояли у поєдинках з футболу, міні-футболу та волейболу. А фізкультурники сільських рад мірялися силами у змаганнях спортивних сімей, армспорту. ХХVI сільські спортивні ігри Тернопільщини відбулися 25-26 червня у селі Синьків Заліщицького району.

В урочистому відкритті змагань взяли участь голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, члени організаційного комітету, керівники обласних організацій, голови районних державних адміністрацій та районних рад, начальники управлінь агропромислового розвитку районних державних адміністрацій.

«Один з пріоритетних напрямків нашої політики — це підтримка спорту та добрих традицій. В такий спосіб виховується мужність, стійкість та бажання перемоги. Вперше на Тернопіллі спортивні змагання відбуваються у сільській місцевості. Хлопці, які пішли захищати нашу державу, в переважній більшості — вихідці з села, адже тут формується традиція любові й патріотизму до рідної землі. Сьогодні понад 3 тисячі вихідців краю захищають на Сході територіальну цілісність держави, — звернувся у привітальному слові до присутніх Степан Барна. — Одночасно хочу зазначити, що сьогодні саме представники аграрного комплексу не лише виборюють економічну безпеку Тернопільщини, але й беруть участь у волонтерському русі, спрямованому на підтримку нашої армії. Лише за останній рік сільськогосподарські підприємства області відправили для воїнів АТО понад 600 тонн харчової продукції».

Коментарі вимкнені.