На тернопільському євромайдані очікують символіку ЄС і роздають стрічки

З 12.00 у Тернополі активісти наметового містечка очікують тернополян для проведення загальноміського страйку.

Вчора на народному віче біля драмтеатру молодіжний міський голова Любомир Шимків зачитав план дій в рамках євромайдану. Першим пунктом було розкладання наметів на театральному майдані. Любомир зазначив, що з 13.00 офіційно працюватиме наметове містечко, ініційоване тернопільською молоддю. Він закликав студентів та школярів приєднуватися. Так, його заклик підтримав найбільший університет Тернополя – ТНЕУ. Кервіництво пояснило підтримку революційним настроям студентів тим, що виш співпрацює з престижними закладами в ЄС.

Також Любомир, який зараз і виконує роль коменданта наметового містечка, закликав тернополян долучатися. Потрібні волонтери з медичною освітою, охоронці. «Погляду» він пояснив, що чергувати вночі на майдані погодилися деякі депутати, зокрема Степан Барна.

Також Любомир розповів, що уже замовлено друк символіки із зображенням атрибутів ЄС. Але сьогодні її навряд чи встигнуть виготовити. Тому на майдані можна буде отримати лише стрічки.

У соцмережах студенти поширюють заклики приходити на майдан та приносити із собою термоси з теплим чаєм, провіант, дрова, теплий одяг, намети, перекус, тощо.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.