На цю велопарковку у Тернополі варто подивитися!

 З’явилася така велопарковка у ТНЕУ, а на офіційному сайті розміщена така інформація:

“Бути здоровим – це модно! На території студмістечка з’явилися велопарковки. Цікавий дизайн й оригінальне авторське рішення допоможуть студентам більше користуватися велосипедами, а ніж громадським транспортом.

Нещодавно юнаки та дівчата звернулися до адміністрації університету з пропозицією щодо облаштування місць для парковки велосипедів. Молоді люди переконливо стверджували, що такий вид транспорту сьогодні є на часі. Це допоможе зберегти хорошу фізичну форму, уникнути транспортних заторів й зекономити час.

Заняття спортом в Тернопільському національному економічному університеті – це один із пріоритетів виховання сучасного фахівця-економіста. Ми переконані, що не тільки студенти, а й викладачі скористаються нагодою й зможуть приїздити до університету на велосипедах.

Це ще одна студентська ініціатива, яка втілена в життя адміністрацією ТНЕУ, адже студентство – це генератор ідей, основа вищого навчального закладу, його майбутнє. Будь креативним, здоровим, цікавим – приїзди до університету на велосипеді”

-1 thoughts on “На цю велопарковку у Тернополі варто подивитися!

  • 11:06 | 4.11.2014 о 11:06
    Permalink

    Бути здоровим – це завжди було модно.

Коментарі вимкнені.