“Сергій Надал каже, що нас поселив, а ми досі на вулиці”, – Світлана Куніц

27  травня у Тернополі  на Крушельницької обвалився один з найстаріших будинків Тернополя. Без даху над головою залишилось дві сім’ї. Одна з них це сімейство Куніц з двома дітьми 7 та 8 років, яке проживало на другому поверсі у квартирі №5.  Цього ж вечора міський голова Тернополя Сергій Надал запевнив журналістів та потерпілих, що усі будуть забезпечені житлом та усім необхідним.

– Зараз для людей готуються місця у гуртожитках та квартирах, де вони будуть проживати аж до отримання нового житла, – сказав він.

Але як виявилось це були лише слова, про це розповіла “Погляду” вчора пізно ввечері потерпіла Світлана Куніц.

– Нам влада обіцяла, що ми будемо відселені в найближчий час. Але при тому в  першу ніч вони навіть не запропонували, де переночувати. Першу ніч я була під будинком. Другу ніч моїх дітей розібралилюди з сусідніх будинків, яких я навіть не знаю.  На другий день Сергій Надал мені сказав, що буде все. Але далі нічого не було. Ми другу добу під будинком. Сьогодні (29 травня, – прим. ред.) зранку я особисто до нього дзвонила, де він мені сказав в 9 ранку, що за годину часу мене поселять і він вирішить це питання. Тоді в 17 годині я відправила йому смску, якщо він на мене не відреагує, то я прийду з пресою і дітьми до нього під міську раду.  Він мені відписав, що до години часу знову буде рішення. А вже яка година (це була 21 година, – прим. ред.), я далі стою під будинком. Я до нього набираю, він не бере трубки. Він говорить по новинах всім, що нас поселив, а ми стоїмо на вулиці – голі, босі, простоволосі, ні одягу, ні нічого. Одяг взагалі в гаражі стоїть. ДСНСники приїхали, витягнули з другого поверху.  Ми ходимо як бомжі по Тернополю. Він навіть не запитався чи ми їли, чи ми маємо де спати. Ніхто з представників влади не приходив взагалі. Вчора (28 травня, – прим. ред.) був тільки пан Стемковський. Помагав нам з ДСНС. Сьогодні вже не має нікого. Надал сказав, що мене поселять, а я далі на вулиці. Взагалі ніхто не реагує. І він всім говорить, що нас поселив. А ми на вулиці лишилися. Ніхто мені нічого не пропонує. Я так зрозуміла, що він вже комусь цей будинок помаленьку спродує.  А ми далі залишаємся на дворі, – каже жінка.

-1 thoughts on ““Сергій Надал каже, що нас поселив, а ми досі на вулиці”, – Світлана Куніц

 • 13:52 | 30.05.2014 о 13:52
  Permalink

  Люди просто хочуть щоб їм замість власних приватних квартир міська рада дала значно ліпші за рахунок бюджету! А чи не завелику губу розкатали?

 • 15:25 | 30.05.2014 о 15:25
  Permalink

  В людини біда,то звісно.Але ж вони прекрасно знали де живуть.Я кожний місяць (хоча пенсіонерка) сплачую в бюджет міста приблизно 4оо грн.податку з дох.фізосіб.Однак,як йду до лікаря плачу,мої діти платять за житло непосильні валютні кредити,щоб мати де жити,і чому нічого не дає міська влада і ніхто на це не надіяться.Інші,щоб мати житло кидають сім”ї і їдуть за кордон тяжко працювати і не чикають,щоб їм хтось дав.

 • 00:59 | 3.06.2014 о 00:59
  Permalink

  Якщо честно франик таки правий. По. цій жінці видно шо вона переграє аж занадто, я чула шо ім пропонували житло, але вони хочуть житло набагато більше ніж було, прописали таи купу людей шоб більше відгребти. Я розумію іхнє горе, але треба мати межі. Надал звичайно не святий, але… Яка з тоі будівлі цінність це ж не історична памятка звичайний будинок в який треба вкласти купу грошей шоб реставрувати цю халупу простіше дати нові кваартири рівноцінні по площі

Коментарі вимкнені.