Надал просив міліцію «наглядати» за фермерами, щоб Тернопіль більше не смердів

2 вересня, під час прямого ефіру з Сергієм Надалом на УХ радіо, слухачка запитала в мера, чому 1 вересня, у День знань, місто так нестерпно смерділо. На це Сергій Надал відповів, що причина запаху – добрива, якими обробляли поля в Байківцях, та в напрямку Смиківців і Великих Гаїв. Мер розповів, що особисто спілкувався з фермером, котрий “засмердів” місто, і сподівається, що той його зрозумів та послухається. Якшо ж ні – матиме справу з прокуратурою.

–          Ми перевірили роботу всіх наших каналізаційних та насосних станцій, – говорив Сергій Надал під час прямого ефіру на УХрадіо. – Хочу заспокоїти тернополян – все працює в звичному режимі, немає жодної проблеми, всі колектора та стоки працюють. Цей неприємний запах пов’язаний виключно з роботою фермерів, котрі на поля, що межують з Тернополем, вивозили з птахофабрики природні добрива.

Сергій Надал запевнив слухачів, що особисто спілкувався з одним із фермерів і просив зупинити вивіз добрив на поля, оскільки від цього в місті стоїть неприємний запах.

–          Я думаю, що фермери зрозуміли проблематику і це буде припинено. Тим більше, я звернувся по допомогу до правоохоронних органів. Прокуратура, державтоінспекція та міліція візьмуть це питання на свій контроль, для того, аби не допустити в подальшому вивозу цих речовин.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Надал просив міліцію «наглядати» за фермерами, щоб Тернопіль більше не смердів

 • 07:06 | 3.09.2012 о 07:06
  Permalink

  а люди то почали хворіти…….

 • 11:01 | 3.09.2012 о 11:01
  Permalink

  уявіть, що кожного дня дихають люди, які живуть біля тих підприємств регіонала-Чайківського!

 • 21:50 | 3.09.2012 о 21:50
  Permalink

  так справді смерділо, як тоді коли місто тонуло в мусорі особливо з біовідходами які розкладалися(((

Коментарі вимкнені.