Надія Хоптян викликала наряд міліції до депутатів

Сьогодні, 20 березня, на позачерговій сесії Гусятинської районної ради голова РР Надія Хоптян, яка є дружиною голови Тернопільської обласної державної адміністрації, оголосила, що сесія є закритою. Виходячи із цього вона попросила вийти із зали усіх, крім депутатів районної ради. Зокрема, таку вимогу вона спрямувала до присутніх депутатів обласної ради, сільських і міських голів.

Враховуючи те, що депутати обласної ради, а також керівники органів місцевого самоврядування нижчого рівня мають право приймати участь в сесіях районної ради, вони відмовились залишати сесійну залу. У зв’язку із цим «брава комсомолка» Надія Хоптян викликала наряд міліції, – повідомляє Інфопростір.

-1 thoughts on “Надія Хоптян викликала наряд міліції до депутатів

 • 12:13 | 20.03.2012 о 12:13
  Permalink

  а ви уявляєте який жіночій хфашизм був би при юльці?нарІд вірно зробив що послухав прищавого і музейну письмачку і привів до влади поміркованного вітька2.І тепер тіко мєнтів викликають,але ж не вбивають!

 • 16:55 | 20.03.2012 о 16:55
  Permalink

  Диву даєшся як перекручуються факти заради дешевого піару! Депутат обласної ради подолав 100 км шляху щоб пропіаритись на сесії Гусятинської районної ради з питання, яке не вартує виїденого яйця! Депутати розглядали одне лише питання:”Про затвердження списку народних засідателів, яке вони успішно провалили на сесії 15 березня. Де ж тут політика? Мабуть п. Барна солідарний з депутатом із опозиції, який висловлював на попередній сесії думку про партійний принцип формування списку засідателів. Від цього недалеко й до конфесійного підходу, а відтак і до політичних дебатів засідателів! Що називається ПРИЇХАЛИ!
  Кривить п. Барна душею коли говорить що голова райради оголосила сесію закритою. Якщо називати речі своїми іменами – то цевідверта брехня! Це було рішення сесії (45 голосів “ЗА”). І це рішення було вмотивоване і законне. Адже список містив персональні дані громадян, які на день проведення сесії не давали згоди на оприлюднення цих даних. Відповідно до ст. 5 ЗУ “Про захист персональних даних” доступ до такої інформації є обмеженим. Тому й було прийняте депутатами рішення про закритий режим сесії. А міліції ніхто й не викликав (чергова брехня п. Барни). Просто сесійну залу покинули законослухняні представники силових структур, які були у формі, в т. ч. і начальник міліції. А оскільки в страху очі великі, то мабуть депутат і сприйняв цих осіб за беркутівців чи ще когось, не знаю. Але наряду міліції точно голова ради не викликала. Це можна відслідкувати із аудіозапису сесії, який ведеться з радіорубки.

Коментарі вимкнені.