Нагинання прокурорів та рекордні прогули під час голосування: що зробив за рік тернопільський нардеп Василь Деревляний у Верховній раді

Уже рік народні депутати України від Тернопільщини трудяться на благо своїх краян. Восени минулого року восьмеро обранців стали депутатами у Верховній раді. Що за цей рік вони зробили корисного і чи не даремно “протирали штани” у Парламенті, дізнавався “Погляд”.

Пропонуємо Вам сьогодні познайомитись із діяльністю Василя Деревляного. Нардеп пройшов до Верховної ради за списком Во “Батькывщина”.

Нардеп – Член депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”

 • Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку
 • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща
 • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія
 • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою
 • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Південно-Африканською Республікою
 • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Ісламською Республікою Пакистан
 • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Португальською Республікою
 • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою
 • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Чеською Республікою

Електронна реєстрація: Присутній – 71   Відсутній – 7Письмова реєстрація: 76

Відсутній з невідомих причин: 2.

Згідно даних, які наведені на сайті Верховної ради, Василь Деревляний виступив один раз  з місця.

Кнопку “проти” нардеп  натиснув 88  раз, 660 – “за”, 46– “утримався”. Ще при прийнятті 541 рішень був відсутнім та 302 раз взагалі не голосував.

Також нардеп подав 15 запитів: 7 з них – Кабінету міністрів, 1 – Керівникам міністерств і відомств України  та 7 – Генеральному прокурору.

запити Деревляний

Запити Генеральному прокурору на тему:

 • Депутатський запит щодо забезпечення всебічного, повного та об’єктивного розслідування обставин дорожньо-транспортної пригоди, що відбулася 1 жовтня 2013 року на вулиці Руській у місті Тернополі, внаслідок якої Петришину Станіславу Андрійовичу було заподіяно середньої тяжкості тілесні ушкодження.
 • Депутатський запит щодо надання правової оцінки надісланню прокуратурою Лановецького району Тернопільської області сільським головами листа з вимогою надання в прокуратуру району щомісячно належним чином завірені копії документів та вжиття заходів задля приведення діяльності районної прокуратури до вимог чинного законодавства України.
 • Депутатський запит щодо невиконання Тернопільською міською виборчою комісією судових рішень, згідно яких визнані протиправними дії комісії з проведення повторного підрахунку голосів виборців в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №29 з виборів депутатів Тернопільської міської ради 31 жовтня 2010 року та визнано протиправною постанову комісії про визнання Віталія Смакоуза обраним у цьому окрузі депутатом міської ради.
 • Депутатський запит щодо вжиття невідкладних заходів для виконання судових рішень будівельною компанією “Добробуд” та усунення порушення нею прав жителів 35 квартирного будинку №81 А, розташованого на проспекті Степана Бандери у місті Тернополі, яке полягає у здійсненні протиправного будівництва на прибудинковій території.
 • Депутатський запит щодо вжиття невідкладних заходів для захисту прав жителів селища Велика Березовиця Тернопільського району Тернопільської області на отримання ними послуг з водопостачання і водовідведення за економічно обґрунтованими тарифами та притягнення до відповідальності посадових осіб підприємств, які спричинили виникнення безпідставної заборгованості.
 • Депутатський запит про бездіяльність прокуратури Тернопільської області щодо запобігання службовим зловживанням голів місцевих державних адміністрацій при розпорядженні землями державної власності, які розташовані за межами населених пунктів.
 • Депутатський запит щодо забезпечення всебічного, повного та об’єктивного розслідування обставин дорожньо-транспортної пригоди, що сталась 2 листопада 2011 року на 365 кілометрі автодороги Київ-Одеса поблизу селища Ширяєве, внаслідок якої загинув Михайло Гринчак.

Василь Деревляний  подав 10 законопроектів.

 • про внесення змін до Закону України “Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів” (щодо непоширення дії Закону на транспортні засоби, які не підпадають під дію екологічних норм рівнів “Євро-0” – “Євро-6”)
 • про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України “Про стандартизацію і сертифікацію” (щодо врегулювання системи сертифікації, спрощення процедури видачі сертифікатів відповідності та свідоцтв про визнання відповідності)
 • про внесення змін до статті 7 Закону України “Про охорону культурної спадщини” (щодо заборони державним службовцям входити до складу науково-методичних і консультативних рад)
 • про внесення змін до статті 4 Закону України “Про зайнятість населення” (щодо усунення законодавчої перешкоди в реалізації членами особистих селянських господарств права на соціальний захист у разі настання безробіття)
 • про внесення змін до статті 5 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” (щодо дострокового припинення повноважень у зв’язку із набранням законної сили рішення суду про притягнення до відповідальності за корупційне правопорушення)
 • про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради
 • про віднесення міста Чортків Чортківського району Тернопільської області до категорії міст обласного значення
 • про внесення змін до Закону України “Про особисте селянське господарство” (щодо врегулювання питання членства)
 • про внесення змін до статті 36 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо накладення адміністративного стягнення у випадку вчинення особою кількох правопорушень, справи про які розглядаються одночасно)
 • про святкування 550-ї річниці з часу першої писемної згадки про місто Підгайці Тернопільської області

Також за цей рік нардеп не дав ні одної  обіцянки.


У червні на пленарному засіданні сесії Верховної Ради   нардеп Василь Деревляний проголосував за повернення законопроекту №2405 “Про внесення змін до ст. 265 Податкового кодексу щодо об’єктів житлової нерухомості” в головний комітет парламенту для його доопрацювання та подальшого подання. Загалом за повернення документу на повторне друге читання проголосувало 223 народних депутати України замість 226 необхідних. «За» голосували у повному складі представники Партії регіонів та Компартії, частина позафракційних і троє депутатів з фракції «Батьківщини». Серед них і нардеп від Тернопілля Василь Деревляний.

У липні Василь Деревляний побився з Михайлом Апостолом.

Володимир Ханас звинуватив нардепа  у бездіяльності тернопільської обласної ради.

У серпні на Тернопільщині розпочалась ворожнеча в осередку ВО “Батьківщина”.

-1 thoughts on “Нагинання прокурорів та рекордні прогули під час голосування: що зробив за рік тернопільський нардеп Василь Деревляний у Верховній раді

 • 21:56 | 9.04.2014 о 21:56
  Permalink

  Деревляний подав
  Депутатський запит щодо вжиття невідкладних заходів для захисту прав жителів селища Велика Березовиця Тернопільського району Тернопільської області на отримання ними послуг з водопостачання і водовідведення за економічно обґрунтованими тарифами та притягнення до відповідальності посадових осіб підприємств, які спричинили виникнення безпідставної заборгованості.

  ПАНЕ ДЕРЕВЛЯНИЙ. А ви хоть знаєете ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ ВАШОГО ЗВЕРНЕННЯ?
  ЯКЩО ЗНАЄТЕ- ТО ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ. А ТО МЕШКАНЦІ ТАК І НЕ ЗНАЮТЬ!

Коментарі вимкнені.