Нарешті на беззаконня тернопільської міської ради знайдуть управу!

Ми вчора писала про те, що через скандал з будівництвом на Острозького можуть полетіти голови. У матеріалі були процитовані слова Тараса Білана про те, що:

…..в історичній частині міста Тернополя (охоронні номери Кабміну 293М,294М) з порушенням ДБН (360-92), планується будівництво чотирьохповерхового будинку. Під знос визначено  господарські будівлі людей будинку по вул.Острозького,23. Згоди в мешканців ніхто не запитував. Згідно замірів, проведених мешканцями,  під будівництво можна виділити : мінус 2 метри (ДБН 360-92).  Мешканці виступили проти.   Перший заступник прокурора Тернопільської області Банах С. – кум мера   Надала С…..    …Про ці порушення письмово, неодноразово,  рекомендованими листами повідомлялось  в усі можливі інстанції. 

Тернопільська прокуратура миттєво відреагувала на матеріал і вже сьогодні запевнила, що перший заступник прокурора області не має жодного стосунку до вказаного будівництва.

Також прокуратурою області дано доручення контролюючим структурам провести перевірку, в процесі якої буде надано оцінку законності дій та рішень посадових осіб органу місцевого самоврядування при наданні дозволу на будівництво багатоповерхового будинку по вул. Острозького у м. Тернополі.

 

-1 thoughts on “Нарешті на беззаконня тернопільської міської ради знайдуть управу!

  • 12:41 | 19.11.2013 о 12:41
    Permalink

    Білан піариться во всю!
    Нічого там не знайдуть, бо все законно!

Коментарі вимкнені.