Найгарячіша красуня з Тернополя Роксолана Перепелюк потребує допомоги! (фото)

Роксолана Перепелюк

Найгарячіша красуня Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя «СтудМіс Тернопільщини» – Роксолана Перепелюк представлятиме Тернопіль у фіналі конкурсу «СтудМіс України 2013», що відбудеться 19 жовтня в Caribbean Club у Києві. Трансляцію конкурсу вже 20 жовтня о 20:00 можна буде переглянути на телеканалі TВi.
– Роксолано, мене лякає навіть назва твоєї спеціальності – «Автоматизоване управління технологічними процесами», а ти блискуче навчаєшся за цим фахом вже 5 років, руйнуючи всі стереотипи про гуманітарний склад розуму жінок! Важко повірити, що така тендітна красуня лускає задачі легко, як горішки! Що приваблює тебе в математиці? Якою уявляєш свою подальшу кар’єру в цій галузі?
– Чому така спеціальність? Тому що, по-перше, я більше любила точні науки ще з дитинства, бо вони розвивали логічне мислення. По-друге, я не вірю в стереотипи, адже, як доказала теорія, жінки можуть бути чудовими спеціалістами навіть у «чоловічих» професіях, тому тут нічого дивного немає. Особисто я мрію стати висококваліфікованим спеціалістом своєї професії.
– Я розумію, що в тебе хист до математики, але сподіваюся, що у відеоролику твого шоу-номеру для фіналу «СтудМіс України 2013» ти продемонструєш якійсь інший свій талант. Що ж це буде? Можливо, здивуєш нас пристрасними іспанськими танцями, які так любиш? Чи продемонструєш мистецтво вишивання бісером, яким досконало володієш?
– Справді, захоплення в мене різні, але у відео я демонструю саме те, чим я живу, – танець! Своїм талантом я хочу донести глядачам, що потрібно жити і бути щасливою людиною, не зважаючи ні на що. Необхідно любити себе такою, якою ти є. До того ж непривабливих дівчат в Україні не існує! Кожна з нас – особлива і неповторна, немов діамант!

Координатор конкурсу «СтудМіс Тернопільщини» Сергій Губарев зауважив: «Конкурс «СтудМіс України» буде найяскравішим святом для студентів всієї країни! Відповідно очікую від нього величезну кількість позитивних емоцій і приємних спогадів на цілий рік. Сподіваюся, що цей конкурс змінить життя як учасниць, так і організаторів на краще. І, звісно, я вірю, що цього року саме «СтудМіс Тернопільщини» повернеться з перемогою!»

Підтримати цю пристрасну красуню можна проголосувавши за фото в купальнику (http://studmis.itop.fm) та за відео-візитку (http://ivona.bigmir.net/beauty/news/368640-StudMiss-Ukrainy-2013-/ugc/view/1526301)!
Тернополю, не будь байдужим! Молодіжний лідер і власник конкурсу «СтудМіс України» Олександр Санченко зазначає, що цього року проект святкує своє триріччя. У Ваших силах довести, що саме Роксолана гідна титулу «СтудМіс України 2013». Нагадаємо, що туристична компанія Travel Professional Group здійснює мрії і дарує переможницям конкурсу незабутні подорожі до сонячної Греції і на романтичний острів Кіпр.

Спілкувалася Катерина Болотнікова

Коментарі вимкнені.