Найкращі творчі досягнення вихованців позашкільних закладів можна буде переглянути онлайн

2 березня об 11.00 на освітньому порталі «Щоденник.ua» відбудеться пряма трансляція ІІ Всеукраїнської виставки-звіту дитячої творчості «Країна юних майстрів»

У п’ятницю, 2 березня 2012 року, проходитиме ІІ Всеукраїнська виставка-звіт дитячої творчості “Країна юних майстрів”, організатором якої виступило Міністерство освіти і науки молоді та спорту України.

На заході будуть презентовані творчі досягнення вихованців позашкільних закладів, що стали лауреатами та переможцями міжнародних і всеукраїнських масових заходів.

Об 11 годині  виставку-звіт відвідає Президент України Віктор Янукович. На виставку також завітають Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних та регіональних органів виконавчої влади та більш як 400 юних майстрів і 200 керівників гуртків.

Пряму трансляцію виставки можна буде переглянути на Всеукраїнському освітньому порталі «Щоденник.ua». Транслювання розпочнеться 2 березня 2012 року об 11 годині. Посилання – http://company.shodennik.ua/presscenter/14574.

Сама виставка проходитиме за адресою: вул. І. Мазепи 13, Київський

Коментарі вимкнені.