Тернопільський губернатор боїться, щоб в’єтнамці-бізнесмени не були авантюристами

1 березня, заступник голови ОДА Василь Гецько зустрівся із представниками Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні: торговим радником Посольства Нгуен Куок Тхань та співробітником торгового відділу Нгуен Ван Лоан. Метою їхнього перебування є ознайомлення з інвестиційним потенціалом Тернопільщини, обговорення з керівництвом області налагодження інвестиційного співробітництва. Про це «Номер один» повідомили в прес-службі ОДА.

 Василь Гецько охарактеризував гостям економічний і туристичний потенціал Тернопільщини, її конкурентні переваги, а також найважливіші напрями іноземного інвестування. Зокрема, на зустрічі було запропоновано реалізувати в Монастирському районі низку перспективних інвестиційних проектів у сферах освоєння мінерально-сировинної бази.

Заступник голови облдержадміністрації зауважив щодо доцільності налагодження зовнішньоторговельного співробітництва з корпорацією «Ватра» і Тернопільським радіозаводом «Оріон». Продукція згаданих підприємств, а саме  світлотехніка і засоби радіозв’язку, користуються попитом за межами України через оптимальне співвідношення якості і ціни.

Основною ж темою зустрічі було обговорення можливості реалізації інвестиційного проекту на базі одного із непрацюючих підприємств у Монастирському районі.

У підсумку переговорів було вирішено ознайомитися безпосередньо в районі зі станом справ на підприємстві, а відтак – прийняти відповідне рішення.

Разом з тим, на вчорашній (29 лютого) колегії ОДА тернопільський губернатор Валентин Хоптян назвав конкретне «лежаче» підприємство, яким цікавлять в’єтнамці.

– В мене у Києві відбулися попередні перемовини. У в’єтнамців є інтерес до Монастириської тютюнової фабрики. Немов би вони мають намір завести туди китайське обладнання і випускати сигарети. Буде зустрічатися, можливо з цього щось і вийде. Це звичайно, якщо то серйозні люди. А може – то чергова якась авантюра! Для цього підключатимемо СБУ і інші органи, щоб не було так, що в’єтнамці приїдуть і на Тернопільщині буде їхня перевалочна база, – зауважив Валентин Хоптян.

-1 thoughts on “Тернопільський губернатор боїться, щоб в’єтнамці-бізнесмени не були авантюристами

 • 13:23 | 2.03.2012 о 13:23
  Permalink

  Як на мене, то Хоптян досить розумно, нехай і не зовсім грамотно, висловив думку про справжні наміри в’єтнамців. Лізуть до нас вже 20 років, а насправді налагодили лише випуск сухої вермішелі, яку виготовляють в антисанітарних умовах 30 косоких нелегалів.

 • 14:45 | 2.03.2012 о 14:45
  Permalink

  Дивно, але Хоптян напевне правий.

 • 16:06 | 2.03.2012 о 16:06
  Permalink

  на кожен долар інвестицій вєтнамці привозять двох своїх співвітчизників. порахуйте.

 • 17:06 | 2.03.2012 о 17:06
  Permalink

  ненадо пускать вьетнамцев бо скоро наши дами повыходят за них замуж, уже есть темнокожие украинци, теперь будут узкоглазые.

Коментарі вимкнені.