Найкращою студенткою року у Бережанському агротехнічному коледжі цьогоріч стала Наталія Лехняк

Найкращою студенткою року у Бережанському агротехнічному коледжі цьогоріч стала студентка факультету економіки та прикладної екології Наталія Лехняк (на фото в центрі). У рамках престижної премії «Сова – 2017», яка відбувається щороку і стає дедалі популярнішою, вона перемогла у номінації «Студент року».

Високій нагороді вона завдячує педагогам та власній наполегливості. Студентка мріє працювати економістом і займатися улюбленими заняттями – вокалом і танцями. 

Найкращій студентці коледжу генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський вручив грошову премію у сумі 5 тисяч гривень. Він зазначив, що готовий і надалі інвестувати в ініціативних студентів, в яких горять очі від навчання і які готові чогось досягати. А Наталія Лехняк якраз є активною не лише в навчанні, а й проявляє себе в усіх заходах коледжу.

Високими нагородами у цей день були удостоєні і найталановитіші викладачі коледжу. Вони відзначили, що така премія є дуже хорошою традицією і зближує студентів і педагогів.
Любов ТИМЧУК, газета “Сільський господар плюс”

Коментарі вимкнені.