Найвідуваніший сайт Тернополя атакують хакери

Другу добу не працює найпопулярніший в Тернополі інтернет- форум – „Форум файного міста”. Адміністратори ресурсу планують відновити його роботу протягом вівторка, 8 січня. Неполадки пояснюю ddos атакою, яку в черговий раз проводять невідомі хакери, – пише Доба.

― Кілька місяців тому вже було подібне. Тоді хакери вимагали 500 доларів за припинення атаки. Цього разу навіть конкретної суми не називають, а ми і не запитуємо. Принципово не ведемо з ними жодних переговорів, бо це банальне вимагання, котре може повторитись у будь-який момент. Найкраща стратегія для нас – вибудувати захист проти конкретної атаки, ― розповів один з головних адміністраторів „Форуму файного міста” Іван Сороколіт.

Адміністратори сайту не мають обгрунтованих здогадок хто і звідкіля проводить атаку форуму. Пояснють, це можна робити з будь-якого місця світу.

― Хакер вводить свої вірусні програми в чужі компʼютери. В один момент, через ці програми, він змушує всі «заражені» компʼютери навантажують потрібний сайт. Зараз до нашого форуму – forum.te.ua йдуть тисячі звернень в секунду. Це в сотні разів більше, аніж при звичайній роботі, ― каже Сороколіт.

Для наповнення сайту атака загрози не несе, запевняють адміністратори.

Коментарі вимкнені.