Напад на комуніста у Тернополі вартує 8000 грн

Георгія Гордуса, який пшикнув сльозогінним газом в обличчя комуніста, визнали винним у хуліганстві. Суддя забов’язав виплатити моральну компенсацію постраждалому. Сам підсудний вважає, що відшкодування занадто велике.

На вирок суду, який оголосили 12 березня, “тризубівця” прийшли підтримати приблизно десять товаришів з його організації.

Нагадаємо, проти члена організації “Тризуб” порушили кримінальну справу за частиною 4, статтею 296 – “Хуліганство”, Кримінального кодексу. Ще у серпні 2012 року хлопець, який є мешканцем міста Нова Каховка Херсонської області, застосовував проти активіста тернопільської організації Комуністичної партії Веніаміна Прошкіна сльозогінний газ.

У вироку суддя Федір Берегуляк визнав винним Гордуса Георгія у вчиненні злочину.

– Призначити йому покарання у виді чотирьох років позбавлення волі, а на підставі статті 75 звільнити від відбуття покарання із випробувальним строком тривалістю два роки, – оголосив пан Берегуляк.

Хлопцю заборонили виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу правоохоронців. Також забов’язали періодично з’являтись для реєстрації у міліцію.

– Цивільний позов потерпілого Прошкіна на суму 52 тисячі гривень задовольнити частково, – каже суддя. – З засудженого стягнути 8000 моральної шкоди.

Оскаржити рішення суду можна буде протягом 15 днів. Засуджений каже, що для нього це дуже велика сума відшкодування.

– Як мені вчиняти подалі, я поки не знаю, – каже хлопець. – Суд відбувається дуже довгий час і мені постійно доводилось їздити на засідання у Тернопіль. Для мене це також додаткові затрати. Чи варто подавати апеляцію, я ще не знаю. Буду радитись із адвокатом.

20 хвилин

-1 thoughts on “Напад на комуніста у Тернополі вартує 8000 грн

 • 10:25 | 13.03.2013 о 10:25
  Permalink

  Не знає той “тризубівець”, як далі вчиняти, бо нічого путнього робити не вміє, окрім як хуліганські нападиі на людей здійснювати.

 • 12:50 | 13.03.2013 о 12:50
  Permalink

  Чомусь того “тризубівця” не обурили кучугури снігу, що лежать зараз в нашому місті. Взяв би шуфлю, та порозгортав. Хоч якусь би добру справу зробив.

 • 15:26 | 19.03.2013 о 15:26
  Permalink

  Спочатку пшикнул в обличча, а тепер пшикае в штани.

Коментарі вимкнені.