Нардеп Олег Барна розпочинає курси з телепортації

Нещодавно російські та проросійські ЗМІ поширили сфальсифікований матеріал про  народного депутата від Тернопільщини Олега Барну, відомого своєю патріотичною позицією та участю в АТО, а також боротьбою з ДП Укрспирт за виплати заборгованих грошей аграріям та за відновлення обласного підпорядкування спиртзаводам.  Він неодноразово виступав проти розорення спиртової галузі і її приватизації. 

В матеріалі йдеться про те, нібито Олег Барна нападає на відвідувачів у ресторані Києва і влаштовує п’яну бійку.

Щодо цієї інформації Олег Барна надав коментар:
Шановні друзі! Радий Вам повідомити, що не знаючи того сам, завдячуючи повідомленню інтернет ресурсу “Антикор”, я набув вміння ТЕЛЕПОРТАЦІЇ в просторі і часі:одночасно перебував у горизонтальному положені плацкартного вагону потяга “Києв – Івано-Франківськ” (відправленого о 22.23 з Києва”) та астрально моя душа і тіло у військовій формі та гранатою в руках помилково попала не в зону АТО, а в розкішний ресторан Києва (назву котрого як і всіх учасників дійства (офіціянтів, адвокатів….) не можу сказати так як інтернет ресурс “Антикор” вважає це військовою таємницею. А тому, в якості духовного НАСТАВНИКА, САН-СЕЯ, я розпочинаю проводити набір груп із занять по телепортації. Запис юних телепортанчиків проводить мій продюсер – інтернет ресурс”Антикор”.
А якщо серйозно, то мабуть правильним шляхом йду, борючись із спиртовою мафією. Брешуть – значить бояться. Слава Україні! Смерть ворогам!

 

Коментарі вимкнені.