“Нас намагаються залякати”, – Олександр Філь отримав повістку через події під міською радою 25 квітня

Голова громадської ради з питань екології та ЖКГ Тернопільської міської ради Олександр ФІЛЬ  7 травня 2014 року вперше у своєму житті отримав повістку про виклик до Тернопільського МВ УМВС України Тернопільської області для участі у допиті в кримінальному провадженні щодо подій, які відбулися біля Тернопільської міської ради 25 квітня 2014 року.

Нагадаємо, в цей день,  25 квітня, біля міської ради під час сесії проводився мітинг тернополян (більше 300 чоловік), у яких виникли запитання до міської ради по проблемах, які сама ж міська рада тривалий час не вирішувала. Серед присутніх були члени гаражного кооперативу «Аляска», у яких міська влада вирішила відібрати землю під будівництво; мешканці будинків вул. П. Орлика, які виступають проти забудови багатоповерхівки на безпосередній території церкви, що суперечить чинному законодавству України. Також тут знаходилися мешканці міста, які разом зі своїми обранцями-депутатами борються проти забудови колишнього стадіону «Текстерно», дитячих майданчиків та проти багатьох інших рішень міської ради з виділення земельних ділянок під будівництво, з якими громада міста не згідна.

Того дня до сесійної зали планували увійти представники тернопільських громадських організацій. Вони мали на меті висловити міському голові та депутатам позицію та вимоги громадян. У їхньому числі був і Олександр Філь:

“Коли представники громади хотіли увійти в споруду міської ради, їм перегородила шлях міліція, а вхідні двері були зачинені із середини, що само по собі протиправно, оскільки за Конституцією України я, як звичайний громадянин, а також як голова громадської ради з питань екології та ЖКГ Тернопільської міської ради маю право бути присутнім на сесіях міської ради (так само як і інші представники громадських організацій).

Зокрема, серед нас під дверима міської ради знаходився і голова партії ВО Свобода в області п. Стаюра В. І. Цікаво, що до його прохання (по телефону) пропустити представників громадськості у сесійну залу також не дослухалися.

Фактично керівництво міської ради спровокувало наступні події.

Мені здається, що п. Надал десь має машину часу, за допомогою якої переноситься у махрові радянські часи, коли залякування та брехня були вагомими аргументами впливу на людей. Однозначно — зараз він втратив розуміння, в які часи живе.

Після усіх подій ми, громадські діячі, отримали повістки, які розцінюємо, як намагання залякати, змусити нас мовчати і приховувати правду від громади. Можливо, вчинки п. Надала і мають логіку, але таку логіку громаді важко зрозуміти.

Важко зрозуміти, чому демократична влада, яка нібито представляє прогресивні патріотичні сили України, зневажає інтереси громади та демонструє повну байдужість до рідного міста. Цими «демократами» запроваджена система тотального винищення життєвого середовища громади: забудова парків, скверів, дитячих майданчиків, ринків, водоохоронних зон, стадіонів. Але, мабуть, владі цього стало замало — вже пішла в хід забудова газонів! Навіть особливий статус Регіонального ландшафтного парку «Загребелля» не став на заваді, там розпочалося капітальне будівництво з масовим видаленням дерев цього парку. Також ведеться видалення залишків лісосмуг навколо Тернополя під будівництво комерційних закладів. Ці лісосмуги несли важливу екологічну функцію – захисту Тернополя.

Тільки за останні 3 роки площа лісопаркової зони міста офіційно зменшилася на85 га., площу парків Національного Відродження, ім. Т. Шевченка, Топільче при визначенні меж зменшили на 25 гектарів!!!

П. Надал обізвав усіх активістів провокаторами, які спрацювали на користь російських ЗМІ.

Я вам, п. Надал, задаю питання — на чию користь працюєте Ви, коли на небайдужих тернополян намагаєтесь вплинути через залякування та дезінформацію?

Як ви могли застосувати проти нас сльозогінний газ у приміщенні міської ради?

Важко зрозуміти на кого Ви працюєте, але можу точно сказати, що не на Тернополян.

У кризових ситуаціях людина демонструє свою реальну духовну сутність та власні життєві цінності. На жаль, люди, котрі не розуміють духовних законів життя, лише шкодять собі.

Екологи міста тривалий час пропонували міській владі шляхи покращення екологічної ситуації — збільшенні площ зелених насаджень, оздоблення біля новобудов, озеленення територій біля шкіл, наведення ладу у збиранні твердих побутових відходів.

Однак нас ніколи не чули, і зараз, навіть у такий критичний час,теж не хочуть почути.

Притому застосовується принцип хто не згідний, той — ворог. А така позиція провокує людей до непокори.

Як наслідок ми маємо повне розбалансування системи контролю та дій спрямованих на збереження екологічного балансу Тернополя.

Такі дії міської влади спричиняють негативний вплив на здоров’я людей.

У місті відсутній контроль за видаленням дерев, кущів, газонів. Не відбувається компенсація за видалені дерева. Унаслідок цього громада втрачає гектари лісопаркової зони. Водночас міська рада урочисто створює різного роду благенькі алеї.

Піаркомпанії стали основним стилем роботи тернопільської міської ради. При цьому замовчуються системні проблеми громади міста, які є вкрай важливими для кожного мешканця Тернополя.

У стінах міської ради вигадуються різноманітні страшилки, які повинні відволікти людей від реальних проблем міста.

Так, зараз дуже важкі часи для нашої країни. Ми маємо бути єдиними як ніколи, але основою єдності повинна бути ПРАВДА, взаємоповага, врахування інтересів громади та обов’язкове вирішення проблемних питань.

Дуже хочу, щоб міський голова та депутати це зрозуміли та спрямували свою роботу на користь громади”.

 

-1 thoughts on ““Нас намагаються залякати”, – Олександр Філь отримав повістку через події під міською радою 25 квітня

 • 21:42 | 9.05.2014 о 21:42
  Permalink

  А чого боятися? Якщо не має зв’язків з криміналом, який там провокаціями займався. Скоріше всього викликають як свідка

 • 23:18 | 9.05.2014 о 23:18
  Permalink

  Його ж покликали як свідка, а він вже перестрашився. Може все ж відчуває якусь вину за собою?

 • 23:19 | 9.05.2014 о 23:19
  Permalink

  Пару разів слухав цього Філя. Самий звичайний демагог. Розповідає про космос.

 • 09:55 | 10.05.2014 о 09:55
  Permalink

  Цікаво: а КОГО ЩЕ з активістів викликали? Наприклад, Малашевського Володимира, Шевченка Володимира, Білана Тараса? КОГО ЩЕ?

 • 17:19 | 10.05.2014 о 17:19
  Permalink

  Бен – надал вже перейшов межу. Він забув завдяки кому прийшов до влади. Однак, народну довіру він втратив. За кожен злочин доведеться відповідати, і не лише перед людьми а й в суді. І тут йому не допоможе ні “Свобода” ні Тягнибакс, і навіть вишита сорочка. Ігри в патріотів скінчилися. Такий прикол вже не пройде. Дотого ж пан Надал забув про революцію, яку так “підтримував”, і про гасло “банду геть”. Невже він вірить що банда залишиться? Наївний…

 • 09:04 | 11.05.2014 о 09:04
  Permalink

  Добре що вже повістки надсилают та вручають. То вже прогрес в МВС . Раніше по звінку вимагали прийти і перед тобою протокол могли порвати і написати другий, як їм добре було. А ще могли грошей на допомогу попросити,силою … Хто був в тому спаленому домі в центрі міста то й знає… недуроно спалили катівню.

Коментарі вимкнені.