Наскільки законною була масова вирубка дерев по вул. Купчинського в Тернополі

Принципове питання на сьогодні – наскільки законною була масова вирубка дерев по вул. Р.Купчинського (біля лікарні #2), яка проходила без будь-яких на це дозволів.
Виникає декілька запитань:
1. Чия ця земля, де проходила настільки швидка вирубка дерев? ( адже на вимогу надати документи , «представник» відмовився)?
2. Які є дозвільні документи на вирубку здорових дерев, які росли на цій ділянці десятиліттями ( ще два місяці тому писала про те, що хтось ці дерева ціленаправлено «травить», просверливши в них утвори та запустивши в них якусь хімічну сполуку)
3. Чи проходила ця ділянка обстеження спеціальної комісії міської ради щодо вирубки дерев? (В назві комісії можу помилятись, адже тільки подала звернення в міську раду щодо складу та роботи цієї комісії).

Після розмови з головним екологом області Ференцом Едуардом, стає зрозумілим, що межі ділянки поки не встановлено, бо екологи на моє звернення від 2.07.2018 р. дали запит по суміжній ділянці. Проте, мною встановлено кадастровий номер і ми готуємо нові запити в міську раду, Держгеокадастр. Спільними зусиллями будемо встановлювати ці факти. На жаль, ми втратили час.

На сьогоднішній день мною вже встановлено особу, яка володіє цією ділянкою.

Наступні кроки – з екологами зафіксувати суму завданої шкоди державі через вирубку здорових дерев, встановити межі цієї ділянки, забезпечити процес об’єктивного розслідування.

Продовжуємо рухатись далі. А далі буде…
Ружена Волянська

Коментарі вимкнені.