Навіщо голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель їздив сьогодні у селище Великі Бірки, яке планує стати центром ОТГ?

Голова Тернопільської облдержадміністрації Ігор Сопель відвідав сьогодні селище міського типу Великі Бірки Тернопільського району.

Робоча поїздка Ігоря СОПЕЛЯ у Великобірківську громаду розпочалась з відвідування навчальних закладів селища: НВК Великобірківської школи-гімназії ім. С. Балея, де навчаються 480 учнів; Великобірківської музичної школи яку відвідують 130 учнів; Великобірківський будинок творчості школяра у гуртках якого займаються 240 учнів. Керівники коротко ознайомили очільника області з роботою своїх навчальних закладів, іх матеріальною базою, розказали про досягнення учнів та педпраціників.

Голова ОДА цікавився також економічним потенціалом майбутньої громади і ознайомився з виробничою діяльністю сучасного ТОВ „Бондіолі і Павезі”.

Підбиваючи підсумки робочої поїздки, Ігор Сопель запевнив, що ніякого тиску з сторони ОДА на процес утворення ОТГ чинитися не буде, першочергово потрібно проводити активну роботу по розширенні та зміцненні економічного потенціалу майбутньої громади.

За повідомленням Великобірківського селищного голови Романа Мацелюха.

Коментарі вимкнені.