Навіщо змагалися між собою кілька родин з Великої Березовиці

Світлина від Подільське слово.

Найбільша цінність у житті кожної людини — це її здоров’я. Без нього ми — наче безпорадні істоти серед усього живого. То як плекати своє здоров’я, щоб жити повноцінним життям? 
Перш за все, потрібно любити себе. Людина, яка любить себе, ніколи не завдасть шкоди собі чи оточуючим. Усім відома приказка: у здоровому тілі — здоровий дух. А спорт — це запорука здорового тіла. Отже, потрібно його зробити стилем життя.
Духовний розвиток кожної дитини — одне з важливих завдань педагогів Великоберезовицької ЗОШ І-ІІІ ст., а здоровий спосіб життя — це стиль життя її учнів. 12 квітня 2019 року тут відбулося спортивне свято «Тато, мама і я — спортивна сім’я». Родини змагалися між собою, демонструючи, що спорт не тільки дарує здоров’я, енергію та силу, а й об’єднує в команду. У змаганнях взяли участь учні 2, 3, 4, 5, 6 класів та їх батьки. Вболівальники хвилювалися за всіх, адже школа — це велика, дружна великоберезовицька родина!
Підтримка близьких давала непереможну силу та натхнення. Завершилось спортивне свято нагородженням переможців, теплими вітальними словами і шаленими емоціями. Велике спасибі селищній раді, голові Іллі Костюку за кубки та медалі для наших переможців.
Спортивна сім’я — це здорові діти. Здорові діти — це сильне молоде покоління, а отже, — нездоланна нація.
Марія ЯРОЩУК,
учитель англійської мови
Великоберезовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Подільське слово

Коментарі вимкнені.