Не все чорно-червоне у Тернополі можна продавати

Політична партія “Правий сектор” зробила офіційну заяву. У ній йдеться про те, що товари із символікою “Правого сектора” можна продавати лише тим підприємцям, які отримають на це дозвіл. Усі інші вважатимуться “піратами”.

Приймаючи до уваги бажання деяких недобросовісних підприємців нажитися на продажі символіки “Правого сектора” та виявлення повальних фактів несанкціонованого продажу нашої атрибутики, політична партія «Правий сектор» починає боротьбу з «Піратством».
Наголошуємо, що відповідно до ст. 177 Кримінального кодексу України незаконне використання товарного знаку або промислового зразка є кримінальним злочином та карається позбавленням волі на строк до двох років.
Враховуючи вищевикладене, “Правий сектор” залишає за собою право відстоювати свої законні інтереси на використання зареєстрованої відповідно до чинного законодавства символіки.
“Правий сектор” попереджає, що недобросовісні підприємці будуть передані до рук правосуддя, а незаконна продукція буде конфіскована та знищена відповідно до вимог кримінального кодексу України.
Офіційно оголошуємо, що можемо надати право на використання торгівельної марки лише тим підприємцям, які звернуться до нас з пропозиціями щодо співпраці.
Телефон з питань співпраці +38 (068) 897-43-62.

Коментарі вимкнені.