Непатріотичні справи Ольги Похиляк

Станцію юних техніків в місті Тернополі вирішили фактично ліквідувати. Незважаючи на те, що саме там діти проводять своє дозвілля, здобуваючи нові знання, начальник управління освіти та науки, депутат Тернопільської міської ради Ольга Похиляк вирішила закрити цей позашкільний навчальний заклад.

Офіційна версія, як нам повідомили стурбовані батьки маленьких тернополян, які там займаються  – повернення приміщення станції юних техніків на вулиці Київська, 3б в статус дитячого садочку. Точніше, пані Похиляк з «благими» намірами хоче створити там 5 – 6 груп. Але якщо якщо врахувати, що для повноцінного обслуговування дитсадка потрібно ще багато приміщень (кухня, столова і т.п.), то стає зрозумілим, що таким чином влада міста має намір забрати фактично усе приміщення станції юних техніків. Для цього навіть на 2015 рік планують виділити близько 1 млн. грн. на проведення капітального ремонту приміщення, хоча у всі попередні роки, незважаючи на прохання керівницва закладу, обмежувалися 2-3 десятками тисяч.

Нагадаємо, що Ольга Похиляк раніше вже планувала виселити з приміщення Школу допризовної підготовки та організувати в самому центрі міста приватний дитячий садочок. Однак, завдяки позиції громади і ЗМІ, їй цього не вдалося зробити. Як виявилось, в умовах наростаючої агресії з боку Росії, зберегти Школу допризовної підготовки було правильним рішенням.

До речі, чому саме треба закрити Станцію юних техніків, а не, приміром, пустуючі приміщення ліцейних груп Галицього коледжу, пані Похиляк поки що не пояснює. Можливо тому, що Галицький коледж очолює депутат міської ради і подруга пані Похиляк, новоспечена свободівка Марія Бабюк?

Як би там не було, але закривати заклад, в якому діти зі своїми вчителями на власному ентузіазмі розробляють та створюють навіть безпілотники для потреб армії, в сьогоднішніх умовах виглядає щонайменше дивним.

Так, ми не помилилися. Вже давно станція юних техніків пропонує підготовку операторів БПЛА на базі комп”ютера з симулятором-пультом керування БПЛА для швидкого оволодіння технікою керування БПЛА. Тривалий час в СЮТ діють гуртки аваіамоделістів, де діти вивчають основи авіамоделізму, виготовляють радіокеровані моделі літаків-маленькі моделі справжніх, що проводять розвідку в зоні АТО. Після навчання на симуляторах є можливість спробувати навички на діючих моделях літаків, а також – коптерах, спеціальних літальних апаратах, на яких встановлюється апаратура відеоспостереження та радіокерування з допомогою ноутбука.

Тому й дивною виглядає позиція пані Похиляк закрити заклад, який в сьогоднішніх умовах може бути корисним для України.

«Тернопільський тиждень»

Коментарі вимкнені.