Непотрібні вдома медикаменти чи продукти, тернополяни можуть віддати на потреби бідним

Допомогти потребуючим коштами, продуктами, одягом, взуттям, медикаментами просить міська організація товариства Червоного Хреста, пише 20хвилин.

Місячник під гаслом “Сила гуманності” триватиме із 1 квітня до 1 травня 2013 року.

– Такий захід ми влаштовуємо вже 12-й рік поспіль, – каже голова міської організації Червоного Хреста Тетяна Лех. – Цього разу, як і завжди, сердечно просимо усіх відгукнутися на наше звернення задля покращення життя бідних, хворих, немічних людей. Відкрийте своє серце для співчуття до горя ближнього.

Працівники Червоного Хреста з проханням долучитися до доброї справи звертаються до усіх, кому не байдужий людський біль і горе. Мета місячника – нагадування суспільству про потребу прояву милосердя, турботи про знедолених, інвалідів, самотніх, важкохворих людей.

– Не варто забувати про тих, хто не може вийти з дому, – каже Тетяна Лех. – Важка недуга прикувала їх до ліжка, а тому потрібна допомога в придбанні медикаментів, білизни, продуктів та іншого для нормального проживання та полегшення страждань.

Нагадаємо, 2013 рік для товариства Червоного Хреста знаменний тим, що ця спільнота відзначає 95-річчя.

Довідка

Тернопільська міська організація товариства Червоного Хреста чекає на вас за адресою: вул. Київська, 3 б. Контактні телефони: 43-76-09, 51-05-69.

Рахунок для пожертв: 26003000257277 у ПАТ “Укрсоцбанк”, МФО 300023, код 14034994.

Коментарі вимкнені.