Здешевлене житло у Тернополі зацікавило двох людей

Двоє претендентів, яких влаштовують умови пайової участі у будівництві здешевленого житла, стануть членами товариства «Цукровар». Відповідне рішення прийняли на виконкомі 18 січня.

За зниженими цінами – 3950 грн за метр квадратний – планують збудувати 5 котеждів по чотири квартири в кожному. Наразі в експлуатацію зданий один такий будинок. Є уже і двоє охочих, які проживатимуть там.

«Між товариством «Цукровар» та Тернопільською міськрадою була укладена угода про те, що міська рада надає товариству ділянку. А товариство за умовами договору приймає у свої члени людей в кількості десяти відсотків від площі земельної ділянки, придатної для будівництва. Рішенням виконкому у члени товариства на сьогоднішній день направлено двоє людей. З рештою звернень працює спеціальна комісія. Вона розглядає заяви та перевіряє документи відповідно до критеріїв відбору і рекомендує виконавчому комітету міськради направляти осіб у члени товариства «Цукровар». Після того, як людина огляне житло, з нею заключають договір пайової участі», – зазначив начальник відділу квартирного обліку та нерухомості міськради Богдан Малимін.

За словами Богдана Малиміна, комісія має право направляти в члени товариства людей, враховуючи певні обставини – малозабезпеченість, інвалідність тощо. Що ж стосується відтермінування оплати, то з цим питанням слід звертатися безпосередньо у товариство.

-1 thoughts on “Здешевлене житло у Тернополі зацікавило двох людей

  • 15:08 | 23.01.2012 о 15:08
    Permalink

    Надал помалу виконує передвиборчі обіцянки. є люди, які повірили і будуть мати житло

Коментарі вимкнені.