Неповнолітніх тернополян Олександра Ковтуна та Ярослава Гіжовського, яких побили правоохоронці, взявся захищати нардеп

Вчора, 23 вересня, ми писали про те, що тернопільська міліція знову потрапила у гучний скандал. Адже не пройшло місяця, відколи побили неповнолітнього  Ярослава Гіжовського, як на дії правоохоронців поскаржився 15-річний Олександр Ковтун.

І вчора народний депутат Олексій Кайда звернувся до Генерального прокурора України Віктора Пшонки та Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка щодо взяття під особистий контроль розслідування фактів побиття працівниками правоохоронних органів мешканців міста Тернополя.

Як ми писали,  співробітники органів внутрішніх справ у Тернополі кілька тижнів тому жорстоко побили 16-річного мешканця міста Ярослава Гіжовського. Хлопець отримав черепно-мозкову та інші численні травми від побиття та був госпіталізований у хірургічне відділення Тернопільської обласної дитячої лікарні. А 7 вересня 2013 року ввечері патрульні міліції безпідставно затримали 15-річного тернополянина Олександра Ковтуна та незаконного застосовували до нього фізичну силу.

«Випадки порушення прав громадян та перевищення службових повноважень зі сторони працівників міліції є непоодинокими. Варто тільки згадати події у Врадіївці, які сколихнули всю країну. Проте таких населених пунктів в Україні тисячі. Міліція, яка мала би захищати людей, сама перетворилася на бандитів. Їхнє беззаконня та нахабство перейшло межу», – наголосив Олексій Петрович.

Олексій Кайда вимагає від Генпрокурора України Віктора Пшонки та Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка взяти під особистий контроль перевірку фактів побиття неповнолітніх мешканців Тернополя співробітниками органів внутрішніх справ.

 

Коментарі вимкнені.