Що шокувало Олену Підгрушну

Нещодавно гордість Терноіпльщини – олімпійська чемпіонка з біатлону в естафеті Олена Підгрушна отримала підвищення — посаду заступника міністра молоді та спорту.

Першим її про можливість стати заступником міністра повідомимсам мініст Дмитро Булатов, розповідає вона.

— Мені зателефонував сам Дмитро Сергійович Булатов і запропонував цю посаду. Я була шокована. Адже я, вчорашня спортсменка, щойно повернулася з Олімпійських ігор, думала про декретну відпустку. Для прийняття рішення мала добу, навіть менше. Порадилася з чоловіком (Олексій Кайда — народний депутат від ВО “Свобода”) і вирішила: варто спробувати. Сподіваюся, мої знання в спорті позитивно вплинуть на якість роботи Міністерства. Мені дуже приємно, адже досі не було жодного такого різкого переходу від спортсмена до чиновника. Надіюся, виправдаю довіру, покладену на мене.

За інф. espreso.tv

-1 thoughts on “Що шокувало Олену Підгрушну

 • 14:15 | 3.04.2014 о 14:15
  Permalink

  який то різкий перехід ДІВЧИНО!!!!хабарництво і працевлаштовування псевдопатріотами це і всьо!хіба так можна!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 15:35 | 3.04.2014 о 15:35
  Permalink

  і хто повірить в цю “байку, яку створюють” в те, що саме так і було…???
  скоріше робиться для того, щоб виправдати її призначення і перекласти відповідальгність за це на когось (Булатова, який такий самий як вона – нуль адміністративного і політичного досвіду – маріонетки в чиїхось руках – Кайди, Свободи, якій по квоті (замів) це міністерство віддали )
  от Булатов взяв і подзвонив саме їй…смішно…результат наперед відомий…
  всім же ш зрозуміло, що всю роботу роблять прості трудяги в міністерствах, а міністри і зами – це політичні фігури..яким треба тільки підписувати готові документи, на камери язиком молоти і на заходах світитись і розказувати про “світле майбутнє”
  шкода Підгрушну, яку просто “всліпу” використають до певного часу за її успіхи як спортсменки,яку знають тільки через це…зараз такий момент, коли “нібито до влади приходять самі чесні”, якими хтось буде крутити вертіти за кулісами…

Коментарі вимкнені.