Нова схема маршрутів громадського транспорту у Тернополі може спричинити багато незручностей

20 березня завершується громадське обговорення проекту оновленої мережі маршрутів громадського транспорту в м. Тернопіль, в якому заплановані деякі суттєві зміни.
Напевно найбільш “болючою” з них буде зміна тролейбусного маршруту №1, який знову хочуть прокласти через центральний ринок, що спричинить багато незручностей для багатьох тернополян і гостей міста. Про це повідомляє Ivan Rudakevych.

Таку ідею вже пробували “просунути” ще у 2015 році, але завадили протести громадськості. Подібно планують змінити і популярний серед учнів і студентів автобусний маршрут № 15, який пропонується спрямувати замість вул. Миру на Золотогірську.
Найбільше від таких “новацій” постраждають насамперед тернопільські студенти, особливо іногородні, які доїжджають до Тернополя із східного і північного напрямів.
Тому окреме прохання до працівників і студентів Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка взяти активну участь в обговоренні змін маршрутів і запропонувати зберегти маршрут тролейбуса № 1 і автобуса № 15 без змін.
Обговорення проводяться тут (потрібна попередня реєстрація): https://consult.e-dem.tools/npas/66
Або надіслати свої пропозиції на електронну скриньку: uprtrans_te@ukr.net

Коментарі вимкнені.