“20 років замало, щоб вимерло покоління, яке ідеалізувало Леніна”, – Кардинал Любомир Гузар

Рано чи пізно треба абсолютно усунути з українських вулиць пам’ятники комуністичного минулого. Про це сказав архиєпископ Української Греко-Католицької Церкви Любомир (Гузар).

“Пам’ятник – це не тільки зовнішня окраса вулиць, це показ цінностей нашого народу. На жаль, є ще багато людей, для яких Ленін, Сталін є ідеальними, майже Божественними. Але це символи, що нищили Україну. Це вже душевна хвороба. Може, 20 років замало, щоб вимерло покоління, яке ідеалізувало Леніна. Тому усувати старі символи треба поступово”, – зазначив він.

Архиєпископ нагадав, що скоро в Україні відбуватиметься чемпіонат Європи з футболу. І люди, які приїдуть на змагання, судитимуть про українців, дивлячись на пам’ятники.

“Я не маю ніякого сумніву, що наші вулиці очистяться від цих пам’ятників. У школах діти вже не знають, хто такий Ленін. Вони не будуть зберігати ці пам’ятники”, – додав першоєрарх, за словами Дивенсвіт.

Нещодавно нардеп від Компартії заявив, що пам’ятники Йосипу Сталіну необхідно поставити по всій Україні, а в західних областях – взагалі по два монументи в кожному населеному пункті.

-1 thoughts on ““20 років замало, щоб вимерло покоління, яке ідеалізувало Леніна”, – Кардинал Любомир Гузар

  • 21:32 | 21.12.2011 о 21:32
    Permalink

    МУДРІ СЛОВА ВЕЛИКОЇ ЛЮДИНИ…Хотів би знати думку БЛАЖЕННІШОГО щодо розвитку і діяльності на сьогоднішній день Української Греко-Католицької церкви?

Коментарі вимкнені.