А я так би хотів любити тебе в Бережанах, – співали “АнтитілА” на Руриську (ФОТО)

Фото: Олександр Наконечний

Фестиваль «Рурисько», який проходив поблизу Бережан на Тернопільщині 9-10 липня, зібрав тисячі гостей з різних міст України. Найбільші пристрасті під сценою вирували підчас виступу гурту “АнтитілА” та Лос Колорадос, які були хедлайнерами фестивалю. За словами одного із організаторів «Руриська» Володимира Якиміва, гурти вибирав молодіжний портал ГО «Рідне місто».

 

Лесику дали гітарою по голові

Тернопільський гурт Лос Колорадос виступав в суботу близько півночі. Хлопці вигідно вирізнялись позитивом, добрим «стьобом» і гумором у піснях. Час від часу публіка скандувала назви композицій. «Давайте цьоцю Любу», – кричали з натовпу. «Нема цьоці Люби, спить», – відповідали «колорадоси», втім пісню таки виконали через кілька хвилин. Після того, як гурт кілька разів кликали на біс, ведучий запропонував глядачам відпустити хлопців, бо ті – змучились грати, самі ж «колорадоси» запропонували не грати, а заспівати акапельно. Швиденько розбились на голоси і виконали пісеньку про Капітошку, яка плавно перейшла у мотив із мультика «Ну постривай».

Хлопці із гурту Лос Колорадос кажуть, що могли ще довго виступати, пісень вистачає, але час «піджимав». Свого виступу оцінювати не хочуть, переконані – то справа глядачів. Гітаристу «колорадосів» Ростиславу Фуку сподобався виступ «Чумацького Шляху», каже, то було цікаве-етно звучання, «Фіолет» хлопцю запам’ятався ліричними текстами поєднаними з драйвовим звучанням, сподобалась «Оратанія». Ну а саме «Рурисько» запам’яталось файною природою.

–         Тішить те, що це фестиваль на Тернопільщині, – каже Ростислав Фук. Ми часто їздимо в інші міста, а на Тернопільщині такого мало.

Під час виступу Лос Колорадос стався курйозний випадок. Коли ударник Лесик змінював інструмент і йшов по сцені, то басист Мацик в емоціях махав гітарою. Необережно зацідив Лесику по голові.

–         Він так добре його гримнув, – каже Ростислав Фук, а я собі подумав: і шо тепер, якщо Лесик помре, а Масика посадять… А гурту треба якось бути далі (сміється).

 

Соліст гурту «АнтитілА» вдягнув позичену вишиванку

За кілька годин до виступу гурту «АнтитілА», який закривав фестиваль, почалась злива. Небо затягнули хмари, блискало і гриміло. Виглядало, що дощ – надовго, втім, він минув за 20 хвилин.

– Дощу мине чекали тому, що на логотипі Руриська – сонечко, – жартує один з організаторів Володимир Якимів. Тому погода загалом – гарна.

«АнтитілА» виконали добре знайомі пісні «Рожеві діви», «Аморе», «Бери своє». Також гості могли почути нові пісні «Леді», «План».

Після виконання «Аморе» соліст повідомив, що в нього є одна мрія, почало лунати інтро пісні «Маямі», втім, Тарас Тополя пристосував слова до місцевої публіки і заспівав: «А я так би хотів повезти тебе в Бережани, а я так би хотів любити тебе в Бережанах». Публіка сприймає це оплесками, криками і свистом.

– Наступна пісня про вибір, – каже Тарас Тополя, – тому я хочу одягнути вишиванку, свою лляну – забув у Києві, тому вдягну оцю.

Вишиванку на кілька розмірів завелику хлопець одягає зверху, по тій сорочці, в якій вбраний. Співає пісню «Вибирай». Як пізніше телефоном розповів Тарас Тополя «Погляду», ту вишиванку привіз друг Олег з Тернополя, про це його заздалегідь попросили.

–         «Рурисько» дуже сподобалось, – каже Тарас Тополя, – сцена, звук, щирі люди. Думаю, фестиваль пройшов добре.

Соліст гурту АнтитілА також відзначив, що «Ручисько» проводиться лише другий рік, а рівень – досить високий.

Текст і фото: Зоряна Биндас

Коментарі вимкнені.