Через махінації держслужбовця гуманітарна допомога потрапила не в ті руки

Співробітники обласного управління боротьби з економічною злочинністю викрили факт зловживання службовим становищем керівника одного з відділів Головного управління праці та соціального захисту населення в Тернопільській області.
Займаючи керівну посаду у відділі реабілітації та обслуговування малозахищених верств населення, службовець умисне порушив вимоги законодавства « Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні». Згідно цього закону інваліди мають право на автомобіль, за умови, що під час перебування на обліку вони не отримували авто як благодійну допомогу або не реєстрували придбаний автомобіль, строк експлуатації якого менше п’яти років.
Зловживаючи службовим становищем, чиновник підготував та надав липову документацію на розгляд комісії щодо визнання гуманітарною допомогою трьох транспортних засобів, що надійшли на адресу Головного управління праці та соціального захисту населення та їх подальшої передачі у користування новим власникам. Внаслідок махінації іномарки в якості гуманітарної допомоги отримали троє мешканців обласного центру.
В результаті перевірки правоохоронці встановили, що усі троє чоловіків перед отриманням автівок вже реєстрували придбані транспортні засоби, строк експлуатації яких менше п’яти років, тож гуманітарна допомога їм надана незаконно.
Внаслідок незаконних дій посадовця державний бюджет втратив 180 000 тисяч гривень
Проти підозрюваного порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Правоохоронці перевіряють причетність чиновника й до інших подібних злочинів

Коментарі вимкнені.