Чоловік попросився переночувати і обікрав

Тернопільські правоохоронці затримали 30-річного мешканця Шумська. До обласного центру молодика привели кримінальні стежки.
Звільнившись з в’язниці, молодик відчув безгрошів’я, проте шукати роботу навіть не збирався.
У пошуках протиправного заробітку зловмисник подався до обласного центру. Винайшов доволі незвичайний спосіб, як без особливих зусиль потрапити до оселі пересічних громадян. Так, одного разу втерся в довіру місцевому мешканцю, жалібно розповідаючи про своє важке життя та попросився заночувати. Добросовісний чоловік пустив гостя до хати, а той віддячив господарю крадіжкою. На світанку, поки господар спав, злодій тишком обнишпорив помешкання, сподіваючись знайти готівку, однак натрапив лише на два МР-3 плеєри. Прихопивши чуже майно, крадій непомітно втік з квартири. Вкрадену техніку швидко продав, а коли закінчилися гроші, вдався до іншого протиправного вчинку – пограбування.
Тиняючись у вечірній час вулицями міста, молодик помітив перехожого, що повертався додому напідпитку. Скориставшись безпорадним станом жертви, грабіжник без особливих зусиль затягнув бідолаху до підвального приміщення сусіднього будинку та зняв з нього дублянку й светр.
Продовжувати коїти злодіяння зухвалому грабіжнику перешкодили правоохоронці. Зловмисника затримали.     Міліціонери перевіряють причетність чоловіка й до інших подібних злочинів.

Коментарі вимкнені.