ДАІ зобов’язані повідомляти про себе “мигалками”

мигалкаНаряди Державної автомобільної інспекції тепер зобов’язані їздити з “мигалками”.

23 травня 2011 року набув чинності наказ МВС “Про затвердження Змін до Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС”, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Серед норм, внесених до інструкції, інтерес представляє положення про те, що маршрут патрулювання наряду ДАІ визначається командиром (начальником) підрозділу ДАІ.

При цьому, патрулювання на транспортному засобі здійснюється з включеними спеціальними світловими сигнальними пристроями синього кольору.

Мова йде про патрулювання для профілактики і попередження ДТП на автошляхах державного значення між стаціонарними постами і без таких постів в межах території обслуговування.

“Іншими словами, відтепер наряд ДАІ на дорозі має бути видно завдяки включеним проблисковим маячками. А, відповідно, співробітники ДАІ на авто без увімкнених “мигалок” будуть вважатися не “при виконанні”, – зазначають аналітики.

Крім того, автолюбителів не може не порадувати і норма про те, що розміщення наряду (службового автомобіля) ДАІ для здійснення профілактичних заходів у схемі маршруту патрулювання визначається виключно в місцях концентрації ДТП та з урахуванням часу доби, інтенсивності руху та виду правопорушень, унаслідок яких відбуваються ДТП.

“Іншими словами, відтепер наряди ДАІ повинні стояти не в зручних з точки зору співробітників ДАІ місцях, в місцях концентрації ДТП”, – зазначає видання.

Коментарі вимкнені.