Донецькі ветерани біжать до Тернополя

Сьогодні на честь 20-річчя незалежності України в Донецьку стартував легкоатлетичний пробіг. 45 ветеранів спорту та любителів оздоровчого бігу вирушили за маршрутом Донецьк-Дніпропетровськ-Київ-Житомир-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів.

За 15 бігових днів вони розраховують подолати 1500 км. Старт початку марафону дав глава Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький.

“Мотивація така: пробігти зі Сходу на Захід і донести, що здоровий спосіб життя і здорові відносини між жителями регіонів мають спільне коріння. У нашій команді, крім жителів Донецької та Луганської областей, четверо сумчан, один львів’янин, бігун з Дніпропетровська та представник Рівненської області – Присяжнюк Анатолій Григорович – багаторазовий чемпіон Європи, чемпіон світу серед ветеранів”, – розповівGazeta.ua автор ідеї Євгеній Шибанов.

Бігти марафонці збираються естафетою по 6 чоловік. Кожен ветеран щоденно буде пробігати по 35 – 40 км. По дорозі учасники мають намір зустрічатися з громадськістю – обговорювати питання співпраці між регіонами і пропагувати фізкультуру.

“42 км 195 м – це стандартна довжина марафону, а у нас – в 20 разів більше! Тому назвали надмарафон. Це дорогий проект – треба було організувати по дорозі харчування, нічліг … На іншу ідею, я думаю, грошей би не дали, тому й приурочили до незалежності”, – поділився c рекородсмен книги Гіннесса Сергій Петрович Граур, який пробіг за своє життя більше 200 марафонів.
Тетяна ЗАРОВНА, gazeta.ua

 

Коментарі вимкнені.