Допоможи дітям-сиротам на старті

Вони, майбутні випускники з числа дітей-сиріт, живуть в умовах кризи і нестабільності суспільства, у них матеріальні труднощі, їм набагато важко пристосуватися до реалій сьогодення через відсутність батьківської підтримки, рідних та не маючи рідного кутка-домівки, і взагалі, не маючи подальшого контролю над власним життям. А тому, будь-яка Ваша підтримка у наданні допомоги для сиріт стане вагомим внеском у частковому вирішенні проблеми сирітства – проблеми виживання вихованців інтернатних закладів в соціумі на перших порах після виходу у самостійне доросле життя. Саме такою підтримкою має стати Ваше реальна допомога стати їм за “рідних” та бути повсякденним пастором у їх початковому дорослому життя.

Враховуючи, що Громадсько-молодіжна організація “БРАТЕРСТВО СИРІТ” є неприбутковою (не комерційною) і те, що цим дітям Ви допоможете стати на ноги і, що вони вірять у нас, вірять у те, що серед наших громадян є такі, яким не байдужі долі сиріт, які потребують соціального захисту та Вашої допомоги, просимо позитивно відгукнутися та прийняти дитину “за рідну” та нести той Святий і Божий обов’язок, який покладено перед суспільством.

На даний час випускники з числа дітей-сиріт потребують випускні речі першої необхідності у їх дорослому самостійному житті. А саме: одіяло-ковдра, костюм спортивний, кросівки, сумка дорожня, набір рушників, куртка сезонна, електричний чайник, праска, комплект посуду (тарілка мілка і глибока, чашка, виделка, ложки, ножик, каструлька, сковорідка, дощичка для приготування став), засоби особистої гігієни та чистоти.

Також необхідно для випускників проведення тренінгу-семінару “Уроки самостійного життя”, які повинні мати практичні результати, тільки і тільки, в родині.

А тому, просимо Вашої уваги у виділенні безоплатно посильної допомоги для випускників з числа сиріт. Всі кроки здійснені для реалізації цих програм – це реальне врятування долі старшої дитини, надання йому такого виду допомоги й підтримки, над яким держава не здатна здійснити, подолання, в майбутньому, випадків суїциду.

Сподіваємося на Ваше милосердя та взаєморозуміння.

Конт. тел. 0 (352) 22-03-21, 40-01-09, моб. 097-4642370 (Володимир Мазур – президент ГМО “Братерство сиріт”).

Ел.-пошта: orphans.office@yahoo.com, office_orphans@yahoo.com.

Банківські реквізити поточного гривневого рахунку ГМО “БРАТЕРСТВО СИРІТ”: р/р №26008000257443 в ПАТ «Укрсоцбанк» у м. Києві, МФО 300023, Код ЄДРПОУ 25353550. Інші реквізити банку, які має наша Організація в інших фінансових установах, запитуйте у телефонному режимі.

-1 thoughts on “Допоможи дітям-сиротам на старті

 • 22:42 | 1.06.2011 о 22:42
  Permalink

  З В І Т
  з програми «Діти-сироти: на порозі самостійного життя»

  ПЕРШИЙ ВИБІР, ПЕРШИЙ КРОК, ПЕРШИЙ ПОШУК СЕНСУ В ЖИТТІ ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ І ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ІНТЕРНАТНОГО ЗАКЛАДУ У 2011 РОЦІ

  У 2011 році громадсько-молодіжна організація «БРАТЕРСТВО СИРІТ» ініціювала проведення щорічної програми «Діти-сироти: на порозі самостійного життя». Дана програма реалізовувалася на Тернопільщині для двох закладів, а саме: для 18-ти випускників з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки з Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою і Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням трудового навчання.
  Свій перший вибір у подальшому соціумі визначає дитина з інтернату, якій виповнилося або не виповнилося 18 років. А саме, у віці від 15-ти до 18-ти років. Одні продовжують навчатися, йдучи в 10-ті і 11-ті класи, інші визначаються з професією. Отож, перший крок та вибір для таких дітей можуть визначити приналежність особи до її рівня самовизначеності і подальшої життєвої долі. В період юності інтенсивно реалізуються, при сприятливих умовах, всі потенції емоційності дорослої людини, індивідуальна активність, з’являється орієнтація на професійне майбутнє. Разом з цим виникає потреба бути не таким як усі і, так би мовити, не почуватися «сиротою» на все життя. В цьому віці ідеал має такий самий статус, що й реальність. Даний етап періоду є досить складним і випробувальним. Юнаки і дівчата люблять те, що вони бажають змінювати, і це їх захоплює, не залишає байдужими. Оскільки, саме у цьому віці фіксується найнижча задоволеність смислом свого життя, невпевненість у собі, стан розгубленості і пошуку невизначеного місця в суспільстві. Молода людина опиняється на порозі дорослого життя, тому треба зробити той перший відповідальний крок, який визначить всю майбутню долю і життєву історію.
  У випускників з інтернатів виникають у процесі нового самостійного життя породжуються вищезазначені проблеми. Внаслідок чого, дівчата й юнаки намагаються знайти різні підходи та методи до вирішення складних проблем, використовуючи процес прийняття, розуміння та оцінювання інших людей, себе, груп та середовища, в якому з’являються перші починання у дорослому житті.
  Не аби яку роль у даному процесі відіграє міжособистісне спілкування. При цьому учасники спілкування намагаються відтворити внутрішній світ один одного, зрозуміти почуття, мотиви поведінки. Пізнаючи один одного, юнаки і дівчата мають змогу краще і надійніше оцінити перспективи спільної діяльності, побудувати життєві стратегії взаємодії на майбутнє, щоб стати успішними.
  В процесі продовження навчання у закладах професійно-технічної чи здобуття вищої освіти відбувається становлення особистості майбутнього спеціаліста, певна побудова або реструктуризація його життєвих цілей та смислів. І насамперед, проходить коротко- або довготривала адаптація випускника до нових умов студентського співжиття.
  Студенту важко адаптуватися на перших курсах до ситуації навчання в навчальному закладі. Вони проходить адаптаційну стадію професійної ідентичності, на якій відбувається осмислення своїх бажань стати майбутніми спеціалістами. Це період осмислення професійної ідентичності, коли на основі входження у нове соціальне та професійне середовище зовнішня студентська ідентичність переходить у внутрішньо прийняту, усвідомлену, емоційно забарвлену характеристику. Отже, своєю поведінкою та висловлюванням студент може очікувати ззовні підтвердження своїх бажань (залишатися ще „безпораднім”, потребуючим підтримки або самостійно вирішувати свої проблеми).
  Самовизначення у підлітковому віці – це насамперед переживання життєвої кризи, яке пов’язане зі ситуацією невизначеності щодо життєвої перспективи, невизначеності своїх реальних й потенційних можливостей, прагнення до свободи вибору в ситуації несформованих навичок свідомо й відповідально робити цей вибір. Мета переживань кризи самовизначення – знайти таку можливість для інтеграції структур особистості, щоб можливо було реалізувати поняття свободи волі, яке припускає одночасно і наявність декількох виборів в будь-якій ситуації, і вміння творчо розглянути позицію власну, і позицію іншого, а також гнучко лавірувати серед різного роду обмежень і перепон, задовольняючи свої природні потреби в умовах соціального оточення. Людина, яка опиняється на порозі нового, самостійного життя, відчуває незвичний тягар відповідальності за кожний крок, хоче зрозуміти своє призначення, відчути, куди саме слід рушати, що буде далі…
  Неспроможність побудови свого власного життя викликає дисгармонійність, розходження із очікуванням, унеможливлює налагодження нових контактів, що породжує перепони у розвитку життєвих стратегій особистості, її самовизначення.
  Самовизначення особистості допомагає у само прийнятті та подоланню життєвої кризи. А тому, умовою успішного розвитку особистості є формування здатності конструювання життєвого шляху, адекватного ставлення до себе, свого життя.
  Виходячи з вищесказаного можна дійти до висновку, що уроки самостійного життя – це лише настанови та успішні приклади, а реальне життя має більш широку смугу знаходження самого себе в суспільстві та тісно залежить від оточення, в якому опиниться індивід.
  Таким чином, щоб полегшити випускникам їх подальші кроки у дорослому, новому житті та подарувати приємні миті в юнацькому віці, щоб стати в майбутньому успішними особистостями, відгукнулися:
  • генеральний спонсор: національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К», в особі Галини Федорівни ГЕРЕГИ;
  • партнери акції: компанії «Magnetic One», в особі Руслана Володимировича САВЧИШИНА, та «Волошин», ТОВ «Шредер» та ПП Стефанишин Л.П., Тернопільський ЦУМ, в особі директора Володимира Євгеновича ФОСТИКА, та гр. Федун С.Ф.;
  • інші зацікавлені особи: гр. Мельник О. В., ПАТ «Банк Форум», в особі Ольги Дмитрівни БАБІЙ;
  • цільові спонсори: Торгова група «АРС-Кераміка»; мережа фотоцентрів «Коніка», в особах підприємців Володимира Петровича БРАНЦЯ і Ігора Омеляновича СТЕБЕЛЬСЬКОГО; ТОВ «Аскор-Україна», в особі генерального директора Мирослави Дмитрівни СОСЛОВСЬКОЇ; Британська Рада в Україні;
  • меценати у виділенні продукції засобів особистої гігієни – Тарас Володимирович і Ірина Іванівна ДЕМКУРИ, власники торгово-розважального центру «Атріум» й успішні бізнесмени в сфері електронної комерції.
  У порівнянні з минулим роком – це не найкраще забезпечення випускників з інтернатів, як у грошовому, так, і в матеріальному плані.
  Кожний з 18-ти випускників, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримав випускний набір, куди увійшли першочергові набори – речі першої необхідності та фотокнига на пам’ять. А саме: плед 160х200, махровий рушник 50х90, праска і чайник дисковий електричний, фен-сушка, набори столового посуду і засобів особистої гігієни від компанії Amway. Також, 27 травня 2011 р. до випускників із м.Бережан завітав отець Михайло з Всеукраїнської християнської місії «Вифлеєм», який подарував випускникам екскурсійну поїздку до с.Зарваниці. На 28 травня до смт.Коропець від владних органів, щоб привітати випускників-інтернату 11-В класу та перших випускників-ліцеїстів з посиленою військово-фізичною підготовкою, прибули: Державна Податкова Адміністрація в Тернопільській області, яка вручила кожному випускнику-сироті кошти для здійснення планів на перших порах самостійного життя, начальник Служби Безпеки України в Тернопільській області, полковник юстиції Ігор Олександрович ВІННИЦЬКИЙ, нагородивши сиріт із знаменним, урочистим днем Пам’ятними грамотами та начальник від управління освіти і науки в Тернопільській облдержадміністрації Іван Григорович ЗАПОРОЖАН, вручивши початкові кошти, подяки та цільові направлення для випускників-сиріт.
  Вперше, 28 травня 2011 р. Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою випустив 45 ліцеїстів. Під час даного заходу був урочистий марш випускників, одягнених у парадну військову форму, захоплююча передача прапору ліцею-інтернату, вручення атестатів зрілості, медалей, грамот і подяк зі словами від кожного випускника «Служу українському народу!» та незабутній святковий концерт від групи «Долг».
  Спілкуючись з батьками, які приїхали з Тернопільської області та деяких куточків з України, яких діти навчаються у даному закладі, ніхто не жалкує про те, що віддали свою дитину навчатися в саме у цей заклад, який чи не єдиний і наймолодший в Україні спроможний підняти патріотизм українського народу та виховати нове покоління, щоб примножувати славу і красу рідного краю, служити на вірність Україні.
  Одним із недоліків для цього закладу – ліцею-інтернату, як зазначають й самі ліцеїсти, – це незадовільний стан дороги до смт.Коропець зі сторони м.Бучача та м.Монастириський. Адже туди їздить вся Україна на навчання та обмінюватися досвідом, і на Тернопільщині – це єдиний ліцей, який може слугувати взірцем для інших навчальних закладів (зі слів начальника ліцею-інтернату, полковника Процика Василя Мирославовича).
  Сподіваємося, що до ЄВРО-2012 з футболу буде шлях дороги у задовільному стані, а кількість випускників-ліцеїстів з різних професійних орієнтирів у нас значно зросте для того, щоб професійно служити українському народові.
  А від імені дітей-сиріт, з числа випускників, висловлюємо щиросердечну похвалу усім добрим людям, які відгукнулися і допомогли стартувати сиротам у новому дорослому житті посеред нелегкого кризового часу в країні.

  НЕХАЙ ЖИТТЯ ЗДАЄТЬСЯ ДОБРИМ ДИВОМ,
  І ПЛІДНІ БУДУТЬ СПРАВИ ТА ШЛЯХИ,
  НЕХАЙ ЖИВЕТЬСЯ ЛЕГКО І ЩАСЛИВО,
  БЛАГОСЛОВЕННІ БУДЬТЕ БОГОМ ТА ЛЮДЬМИ!

  «30» травня 2011 р.
  Президент ГМО «Братерство Сиріт»,
  керівник щорічної програми-акції
  «Діти-сироти: на порозі самостійного життя»
  Володимир МАЗУР

Коментарі вимкнені.