Екс-міліціонер “збивав” долари у людей

Наприкінці жовтня у відділ внутрішньої безпеки в Тернопільській області звернулися двоє жителів Теребовлянського району, які повідомили, що колишній працівник одного з райвідділів міліції, звільнений з органів внутрішніх справ ще у січні, шахрайським шляхом заволодів їхніми грішми.

Працівники міліції розслідували заяви потерпілих. Вони встановили, що у лютому-травні минулого року колишній правоохоронець підбурював людей до дачі хабара та шахрайства. Він заволодів значними грошовими коштами. 6 тисяч 500 доларів США колишній правоохоронець взяв у мешканця району за сприяння йому у вступі доньки до юридичного інституту. А за 3 тисячі 500 доларів міліціонер пообіцяв працевлаштувати жительку району помічником судді. Ошукані потерпілі, втративши надію повернути гроші, звернулися за допомогою до оперативників підрозділу внутрішньої безпеки.
Правоохоронці встановили, що обіцянки колишнього міліціонера липові, а забрані у людей кошти той привласнив. Колишньому старшому лейтенанту пред’явили звинувачення у зловживанні службовим становищем, підбурюванні потерпілих до хабарництва.
За зібраними співробітниками підрозділу внутрішньої безпеки матеріалами, днями слідчі обласної прокуратури порушили кримінальну справу щодо колишнього правоохоронця за статтями 364 (частина 3) та 190 (частина 2) КК України. Триває розслідування.

Коментарі вимкнені.