Голова Чортківської РДА закликав до корупції!

21 січня 2011року в залі засідань Чортківської районної ради відбулась нарада голови Чортківської РДА за участю голів районної та сільських рад, структурних підрозділів райдержадміністрації, директорів загальноосвітніх шкіл, активу району, керівників підприємств, організацій, – повідомляє Вісник ПРАВДИ.

Як повідомляє прес – служба Чортківської РДА на нараді обговорювали ряд важливих питань життєдіяльності району, зокрема: щодо стану боротьби з корупцією, забезпечення освітлення кожного села та забезпечення шкіл району сучасними плазмовими телевізорами.

З даного питання боротьби з корупцією в районі та шляхи запобігання корупційним проявам на нараді інформував прокурор району Богдан Іжук. Запрошені також були начальник районного відділу РВ УМВСУ в Тернопільській області Богдан Юрчак та районного відділення Чортківського МРВ УСБУ Тарас Шпірак.

Богдан Іжук дав роз’яснення щодо діючого нині антикорупційного законодавства, вказав на основні види порушень антикорупційного законодавства, виявлені у нашому районі протягом минулого року, та зазначив, що у 2010 році у районі зафіксовано 3 кримінальні справи за вчинення корупційних діянь. 3 посадові особи визнані винними і несуть покарання, визначене судом.

Під час розгляду питань щодо забезпечення освітлення кожного села та забезпечення шкіл району сучасними плазмовими телевізорами Ярослав Стець усім директорам шкіл та сільським головам заявив, що закупівлю плазмових телевізорів для шкіл здійснювати виключно в магазинах “Більй Лебідь” та “Ню Вінд” до кінця січня цього року. А необхідне електробладнання для освітлення сіл – на ливарно – механічному заводі м. Чорткова “Конист” до 31 березня 2011 року.

Такий виступ голови Чортківської РДА усіх шокував, оскільки держані організації повинні згідно чинного законодавства здійснювати закупівля обладнання, з метою економії коштів, в тих підприємствах де воно дешевше. А тут вища посадова особа публічно вказує що, де і коли  купувати.  Напевно така позиція посадовця не є безкорисливою. Це прямий прояв корупції.

Проте, дивує той факт, що присутні представники правоохоронних органів, які до цього говорили про боротьбу із корупцією – злагоджено мовчали.

Коментарі вимкнені.