Міська рада дарувала ноутбуки

Свято останнього дзвоника відзначили усі школи Тернополя 27 травня. Міський голова Сергій Надал привітав у цей день учнів, батьків та вчителів школи №17 і подарував цій школі ноутбук.

«Свято останнього дзвоника – це не просто закінчення ще одного навчального року. Для кожного цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Вітаю усіх з цим світлим святом. Спасибі матерям, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. Також дякую підростаючому поколінню за терпіння і старанність у навчанні. Пам`ятайте: ви потрібні суспільству, ви потрібні Україні. Впевнений, що майбутнє нашої держави за вами», – зазначив міський голова Сергій Надал.

Привітати учнів та випускників із закінченням навчального року прийшли також посадовці міської ради. Секретар міської ради та заступники міського голови теж подарували школам, в яких виступали з вітальним словом, ноутбуки. Зокрема, вони побували у таких навчальних закладах: Ігор Турський – школа №19. Богдан Бойко – навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчика», Леонід Бицюра – школа №9, Владислав Стемковський – школа №22, Олександр Степанюк – школа №24; Вікторія Остапчук – школа №28.

Коментарі вимкнені.