Містечка і села прибирали 5 тисяч безробітних

З початку 2011 року, станом на 05.08.2011 до згаданих робіт залучити 5817 безробітних. Вони здійснювали благоустрій населених пунктів і зон відпочинку, були задіяні в праці з утримання та ремонту автомобільних доріг і придорожніх смуг, відновлювали внутрішньогосподарські канали та споруди на меліоративних системах, упорядковували меморіали, пам’ятники, братські могили, відбудовували архітектурні пам’ятки, інформували населення про надання житлових субсидій за спрощеною процедурою тощо.

Цьогоріч на оплату праці безробітних, які брали участь в оплачуваних громадських роботах, використано 3 млн 811,8 тис. грн, у тому числі 2 млн693,1 тис. грн з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Обласна служба зайнятості тісно співпрацює з районними державними адміністраціями та філіями ДП «Тернопільський облавтодор». Відповідно до замовлень та потреб філій облавтодору на серпень 2011 року місцеві центри зайнятості продовжують направляти безробітних на оплачувані громадські роботи з утримання та ремонту автомобільних доріг.


 

Коментарі вимкнені.