Мурени у Тернополі розповіли про свою «вагітність» та місцевих даішників

–         У Тернопіль дуже хотіли повернутись знову. Пів року ночами плакали, били посуд на кухні. Тернопіль – круте місто, чекали на зустріч, нарешті приїхали, – казав соліст гурту «Мурени» Іван Divann на сцені пабу «Хмільне щастя».

Концерт київської команди в підтримку альбому «36,6» був у Тернополі в суботу, 19 березня.

Всі місця у пабі були зайняті. Тернополяни оплесками зустрічали свіжі композиції та підспівували добре відомим хітам. У першій половині виступу гурт виконував переважно свіжі композиції, які увійдуть в альбом. При кінці прозвучали добре знані «Схожа на осінь», «36,6», «Без меж», «Мадемуазель», «Скучаю».

Під час виконання повільних композицій деякі пари танцювали. Соліст гурту та інші музиканти поводились дуже розкуто і динамічно: стрибали, підтанцьовували.

–         Видно, що хлопцям самим подобається те, що вони роблять, – каже Володимир, який прийшов на концерт. – «Мурени» мені давно подобаються своєю простотою і якоюсь справжністю. Їхні пісні я часто чую по радіо, вирішив побувати на концерті. Коли вийде їх альбом – обов’язково куплю.

Соліст «Мурен» повідомив, що після закінчення туру гурт чекає насичена робота в студії. Нове відео буде на пісню «Бомба», де буде багато провокацій на український шоу-бізнес.

–         Мурени зараз вагітні, – повідомив Іван Divann,  – пологи очікуються десь на осінь. Саме тоді й вийде наш альбом.

«Мурени» розповіли тернополянам. Що у нашому місті дуже файні «ДАІшники», вони відпустили автівку гурту, та ще й  пояснили, куди їм краще їхати.

Ще напередодні концерту журналістам погляду вдалось поговорити з «Муренами».

Як ви ставитесь до того, що ваші пісні активно розповсюджуються в Інтернеті?

Іван: Нікуди ми від цього не дінемось. Інтернет – один зі шляхів розповсюдження творчості. Ситуація міняється в цій сфері. Сам багато скачую з Інтернету. Але диски тих виконавців, які мені подобаються,  купую.

Як кохана ставиться до прихильниць?

Іван: Нормально, з розумінням, сама ж нею колись була.

Чи хотіли навчитись грати на якихось екзотичних інструментах?

Іван: Купив дримбу на закарпатській виставці. Дуже довго думав, як навчитись грати, не було вчителя. Але сам собі почав дримбати, скоро вже вийде пісня з цим інструментом.

Чи робите клубні мікси на пісні?

На пісню «Схожа на осінь» зробили денсовий мікс. Потім розказували, що на нього ще наклав якихось своїх інструментів якийсь чувачок і крутив у клубах. Але то було без нашої згоди.

Чи виступаєте за кордоном?

Іван: Є плани розширення діяльності на захід і на схід. Наразі тільки в Голландії знімали кліп, але виступати не доводилось, це тільки в планах. Якщо там їдять таке, то ми можемо дати цей продукт. Все попереду.

Кого слухаєте самі?

Іван: Мені подобається «Бітлз», це найулюбленіша група. Також люблю Океан Ельзи, я на них виріс. Віталік (клавіші) любить Зіброва, Сандулесу (сміється).

Що робите в дорозі, коли їздите на гастролі?

Іван: На гастролі ми їздимо автобусом і дядько(Володимир Фурсенко, концертний директор – прим. авт.) постійно фоткає як я сплю. Мабуть, цікаво йому виставити те все в Інтернет.

Віталій: Я сиджу ззаду, біля мене столик з їжею. Поки всі сплять, я все готую, нарізаю, тихенько собі наїдаюсь. Працюю собі таким стюартом (сміється).

Текст: Кароліна Говірка, Тарас Корендій

Фото: Кароліна Говірка

Коментарі вимкнені.