На Теребовлянщині Василь Бойківський повісився на паску безпеки

В селі Золотники, Теребовлянського району на автомобільному паску безпеки повісився двадцятишестирічний Василь Бойківський. Трагедія сталась в ніч на 16 січня. Покійний наклав на себе руки у власній кімнаті.  Пасок Василь прикріпив до гачка, на якому висів світильник.

Як розповів «Погляду» сільський голова села Володимир Рудик, подія шокувала усіх. Покійний Василь був дуже комунікабельний, зі всіма підтримував контакт. Замкнутості чи депресивної поведінки за ним ніхто не помічав.

– Василь із благополучної хорошої сім’ї, – каже пан Рудик, – жив у достатку, не бідував. Ніхто не уявляє, що спонукало чоловіка то такого вчинку.

Версію вбивства сільський голова відкидає, каже, що покійний був замкнутий зсередини. Напередодні трагедії батько помітив, що у кімнаті сина світло ввімкнене цілу ніч. Коли він зауважив, що син довго не виходить – вибили двері.

Як розповіли односельчани покійного Василя Бойківського, в чоловіка не ладилось із жінками. Побувавши у шлюбі раз – він розлучився, а тоді – одружився вдруге. З другою дружиною в них народилась дитина, однак і з нею чоловік розлучився. Чия то була ініціатива у селі не знають. Однак стверджують, що попри сімейні негаразди, Василь не замикався у собі, був веселим та життєрадісним. П’яним чи знервованим покійного не пригадують.

Ховатимуть Василя Бойківського завтра, у вівторок, 18 січня. За словами сільського голови, родичі чекали маму покійного, яка на момент трагедії перебувала в Польщі.

Кароліна Говірка

-1 thoughts on “На Теребовлянщині Василь Бойківський повісився на паску безпеки

  • 15:19 | 17.01.2011 о 15:19
    Permalink

    Співчуваю. Це велике горе, яке заставляє пильніше придивлятись до близьких. Невже ніхто не помітив, що щось не так з хлопчиною???

Коментарі вимкнені.