Скільки грошей додатково виділив виконком на капремонт Спортивної, Морозенка, перехрестя на Руській у Тернополі

13 листопада виконавчий комітет міської ради прийняв зміни до рішення виконкому від 24.01.2011 про затвердження титульного списку об’єктів капітального ремонту шляхо-мостового господарства.

Член комітету, Владислав Стемковський доповів, що на останній сесії міської ради, а саме 12 листопада, було додатково виділено 726 тисяч грн бюджету міста Тернополя, а також була економія в сумі 646 тис грн.

–          Тому ми просимо додаткові кошти в сумі 1,5 мільйона спрямувати для оплати робіт з: капітального ремонту встановлення світлофорного врегулювання руху на перехресті Руська-Танцорова – 200 тис. грн; капітальний ремонт вул.Спортивної – додатково 174 тис грн., там зробити більший об’єм; капітальний ремонт заміни верхнього шару дорожнього одягу на вул.Морозенка – 998 тис грн.. І додатково для організації дорожнього руху (цієї суми не вистачило в сумі 260 тис грн). Це пов’язано з проханнями мешканців, вашим дорученням, через встановлення «лежачих поліцейських», знаків обмеження руху на вул.Симоненка.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.