На Тернопільщині благодійний Фонд “Майбутнє сиріт” подарувала комп’ютерні класи для дітей-сиріт

5 лютого Благодійний Фонд “Майбутнє сиріт” за фінансової підтримки партнера Фонду UKRAINE CHARITY (Великобританія) придбав та встановив новий комп’ютерний клас для вихованців Бережанської школи-інтернат, Тернопільської області.

5 лютого четверо волонтерів Благодійного Фонду “Майбутнє сиріт” відвідали дітей Бережанської школи-інтернату з метою встановлення та відкриття нового комп’ютерного класу з п`яти комп`ютерів та одного лазерного принтера. Даний Проект фінансований UKRAINE CHARITY з Великобританії.

У 2008-2009 рр. фонд “Майбутнє сиріт” надав комп`ютери Коропецькій школі-інтернату, де навчається 110 дітей. Проект було фінансовоано з партнером Фонду – UUARC, США

Метою даного Проекту є забезпечити вихованців сільських інтернатних закладів Тернопільської області вільним доступом до сучасних освітньо-інформаційних технологій, що відкриває для цих дітей широкі можливості у самостійному житті та конкурентну спроможність у виборі майбутньої професії.

Окрім комп’ютерного класу, волонтери вручили вихованцям спортивні костюми, куртки та штани, адже в 2010 році завершено реалізацію Проекту “Гімнастичні зали для дітей-сиріт”. Не забули і про фрукти та іграшки для кожного вихованця.

Коментарі вимкнені.