Наречення єпископа Тернопільського і Червоногородського УАПЦ

Сьогодні, у вівторок 28 грудня 2010 року, в день пам’яті Сщмч. Елевферія, і матері його Анфії, в Тернополі, в єпархіальному Управлінні УАПЦ відбулося засідання Архиєрейського Собору Української Автокефальної Православної Церкви.

Серед інших питань порядку денного, освячений Архиєрейський Собор прийняв рішення про поставлення нових архиєреїв на Тернопільську та Львівську кафедри.

Зокрема було вирішено :

  • Ухвалити пропозицію Престоятеля про поставлення вікарного архиєрея на Тернопільську єпархію УАПЦ.
  • Створити Тернопільсько-Червоногородське вікаріатство УАПЦ.
  • Єпископом Тернопільським і Червоногородським визначено бути архімандриту Мстиславу (Гуку), клірику Дрогобицько-Самбірської єпархії УАПЦ.
  • Єпископську хіротонію архімандрита Мстислава (Гука) звершити в місті Тернополі.

Цього ж дня, перед вечірнім богослужінням, з Благословення Предстоятеля УАПЦ Преосвященний єпископ Черкаський і Кіровоградський Іларіон у співслужінні єпископа Житомирського і Поліського Володимира, єпископа Харківського і Полтавського Афанасія, єпископа Вишгородського і Подільського Володимира, вікарія Київської єпархії в кафедральному митрополичому соборі Різдва Христового було здійснено наречення архимандрита Мстислава на єпископа Тернопільського і Червоногородського.

Завтра, 29 грудня 2010 року Предстоятель УАПЦ Блаженнійший Мефодій, митрополит Київський і всієї України Мефодій у співслужінні єпископату очолить Божественну літургію, під час якої відбудеться єпископська хіротонія архимадрита Мстислава, – повідомила “Погляд” прес-служба єпархіального Управління УАПЦ

Коментарі вимкнені.